crosssearch

Hotel Sun Hall patří do sítě hotelů Aquasol, která se pyšní skvělým servisem za dobrou cenu. Poloha hotelu a jeho vybavení jsou dobrou volbou hlavně pro klienty vyhledávající aktivní pobyt v centru letoviska a odpočinek na pláži. Jediný hotel, který se nabízí přímo v centru...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Sun Hall patří do sítě hotelů Aquasol, která se pyšní skvělým servisem za dobrou cenu. Poloha hotelu a jeho vybavení jsou dobrou volbou hlavně pro klienty vyhledávající aktivní pobyt v centru letoviska a odpočinek na pláži. Jediný hotel, který se nabízí přímo v centru Larnaky v zimním období.

Poloha: hotel Sun Hall leží 50m od písčité pláže, cca 6km od letiště a přímo v centru Larnaky. Autobusová zastávka přímo naproti hotelu poskytuje možnost výletů do bližších či vzdálenějších míst.

Vybavení: recepce, bar, kadeřnický salon, posilovna, internetový koutek a vyhřívaný venkovní bazén. Pro vaši zábavu a pohodlí jsou zde dále připraveny 2× týdně večery s živou muzikou.

Služby za poplatek: sauna, masáže, kadeřník, půjčovna kol, minibar, trezor na pokoji, slunečníky a lehátka na pláži.

Ubytování: hotel má celkem 114 pokojů, z čehož si můžete vybrat ubytování ve 2lůžkovém nebo 1lůžkovém pokoji s výhledem na město, bočním výhledem či přímým výhledem na moře. Bezbariérové pokoje jsou vybaveny centrální klimatizací, oddělenými či manželskými lůžky, TV a telefonem. Na pokoj je možné umístit dětskou postýlku (na vyžádání).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000