crosssearch

Hotel & Bungalows

Kypr, Larnaca (zobrazit na mapě) mapa

Nově zrekonstruovaný hotel se nachází přímo u pláže uprostřed zahrady s palmami, cca 6 km od centra Larnaky a přibližně 13 km od letiště Larnaca. Hotelový komplex se skládá z hlavní budovy a z bungalovů se zvláštním bazénem a barem. Součástí komplexu je 6 velkých restaurací a...

Konečná cena za osobu od: 18 980 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Nově zrekonstruovaný hotel se nachází přímo u pláže uprostřed zahrady s palmami, cca 6 km od centra Larnaky a přibližně 13 km od letiště Larnaca.

Vybavení

Hotelový komplex se skládá z hlavní budovy a z bungalovů se zvláštním bazénem a barem. Součástí komplexu je 6 velkých restaurací a 5 barů, 3 velké bazény, 3 bazény pro děti, dětské hřiště, kadeřnictví, obchody a konferenční místnost.

Pokoje

Moderně zařízené pokoje s koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, klimatizací/topením, televizí (některé kanály za poplatek), telefonem, trezorem (bez poplatku), možností používání internetu (za poplatek), rádiem, minibarem a balkonem.

Zábava

K dispozici jsou biliár a herna.

Mínění

Luxusní hotel v klidném prostředí vhodný pro náročné klienty a rodiny s dětmi, výborné podmínky pro pořádání konferencí, hotel má profesionální kulečníkovou místnost.

Pláž

Hotel se nachází přímo u písečné pláže a je obklopen středomořskou zahradou.

Sport

Za poplatek: solárium, sauna, masáže, parní lázeň, salon krásy, 2 tenisové kurty, squash, stolní tenis, fitness centrum, jacuzzi.

Zvláštnosti

Součástí hotelu je krásná kaple, ve které se mohou provádět svatební obřady a křtiny. Hotel má profesionální kulečníkovou místnost.

Karty

VISA, EC/MC, AMEX, DINERS

Internetové stránky hotelu: www.palmbeachhotel.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 291 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000