crosssearch

Apartmány Boronia jsou umístěny v turistické zóně uprostřed nejvýznamnější čtvrti v Larnace. Toto rodinné zařízení stojí 120 metrů od pláže s pozvolným vstupem do moře, lemované palmami s pozvolným vstupem do moře. Do centra Larnacy k nákupům či zábavě se dostanete městskou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis

Boronia nabízí nejvřelejší přijetí ozdobené sluncem a kyperskou pohostinností v té nejlepší podobě.

Poloha

Apartmány Boronia jsou umístěny v turistické zóně uprostřed nejvýznamnější čtvrti v Larnace. Toto rodinné zařízení stojí 120 metrů od pláže s pozvolným vstupem do moře, lemované palmami s pozvolným vstupem do moře. Do centra Larnacy k nákupům či zábavě se dostanete městskou dopravou. V okolí apartmánů se řada taveren, restaurací, barů a discoték.

Vybavení hotelu

Menší vstupní hala s recepcí, restaurace s barem, bezdrátové připojení na internet je k dispozici ve vstupní hale. v zahradě je venkovní bazén s barem, dětský bazén, slunečníky a lehátka u hotelu zdarma, fitness centrum. Sauna a pára za poplatek.

Vybavení pokojů

Účelně zařízené apartmány v tradičním kyperském stylu, obývací část je s rozkládací sofou, s vybaveným kuchyňským koutem, apartmány mají jednu ložnici pro dvě osoby, vlastní příslušenství, WC se sprchovým koutem, rádio, telefon, balkon, klimatizace za poplatek.

Stravování

Vlastní nebo možnost dokoupení continenntální či anglické snídaně.

Názor

Pro veškerou klientelu, přátelská atmosféra v hotelu poskytuje vše ke strávení klidné dovolené

Internetové stránky hotelu: www.boronia-hotel-apartments.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000