crosssearch

Amorgos Boutique

Kypr, Larnaca

Navštivte v rámci dotovaných zájezdů nejen pro seniory třetí největší ostrov Středozemního moře - Kypr. Ostrov, kde se z mořské pěny zrodila bohyně krásy a lásky Afrodita. Kypr je zajímavý hlavně svou rozmanitostí.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis produktu:

Navštivte v rámci dotovaných zájezdů nejen pro seniory třetí největší ostrov Středozemního moře - Kypr. Ostrov, kde se z mořské pěny zrodila bohyně krásy a lásky Afrodita. Kypr je zajímavý hlavně svou rozmanitostí. Kombinuje krásnou horskou přírodu s nádherými písčitými plážemi a tyrkysovým mořem. Nelze ovšem zapomenout ani na bohaté kulturní dědictví ostrova. Díky své poloze prošli ostrovem Řekové, Římani, Egypťané a další. Každý z těchto národů zde zanechal něco ze své bohaté kultury. Navštivte antické město Kourion nebo mozaikový komplex v Pafosu. Nechte se unést pohořím Troodos, zeleným srdcem Kypru. Podívejte se do Nikósie, která je posledním rozděleným městem v Evropě a do okupované severní části ostrova. Kypr má jedno z nejzdravějších klimat v Evropě. Je tu přibližně 300 slunných dnů v roce. Počasí je na Kypru stálé, teploty se pohybují v průměru okolo 22 °C a voda v moři je teplá. Dotace na tyto zájezdy jsou poskytovány kyperskou vládou v mimosezóních měsících a nejsou určeny pouze pro seniory, ale na Kypr může s dotací vycestovat opravdu každý! Sezóna na Kypru začíná v květnu, kdy teploty šplhají až k 30°C a končí v říjnu. Jarní a podzimní měsíce jsou právě díky teplotám okolo 23°C ideální pro cestování po ostrově a pro Vaši dovolenou! Dotovaná dovolená nejen pro seniory na Kypru je zárukou krásného počasí a bohatého kulturního i společenského vyžití!

Program zájezdu:

Odlet z Prahy, přílet do Larnaky, transfer do hotelu, ubytování, večeře, nocleh. 2. - 7. den Snídaně, celodenní individuální volno, možnost využití fakultativních výletů, večeře v hotelu, nocleh. 8. den Snídaně, indviduální volno, transfer z hotelu na letiště, odlet zpět do Prahy. Termín uskutečnění celodenního výletu v ceně bude upřesněn po příjezdu delegátem.

Poloha:

Hotel se nachází na skvělém místě v centru města Larnaka. Od pláže je hotel vzdálen cca 200m. V pěší vzdálenosti od hotelu naleznete nákupní centrum.

Vybavení hotelu:

recepce, restaurace, bar, Wifi za poplatek, bazén, výtah, konferenční místnost

Vybavení pokoje:

pokoje jsou vybaveny koupelnou, vysoušečem vlasů, telefonem, televizí, klimatizací/vytápěním a balkonem

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000