crosssearch

Velice oblíbený a žádaný hotelový komplex s výhodnou polohou poblíž centra známého letoviska Kyrenia ležící v severní části...

Hotel jsme osobně navštívili...
Konečná cena za osobu od: 15 580 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Velice oblíbený a žádaný hotelový komplex s výhodnou polohou poblíž centra známého letoviska Kyrenia ležící v severní části Kypru patřící k Turecku.

Poloha

hotelový areál se nachází v blízkosti menšího obchodního a turistického přístavu. Hotel leží ve vzdálenosti cca 2 km od centra letoviska Kyrenia, vzdálenost od letiště ve městě Nikosia je zhruba 35 km. Nákupní možnosti jsou v okolí hotelu. Hotel leží přímo u menší uměle vybudované písečné pláže, do moře je vstup přes molo či schůdky, v moři je kamenité dno. Slunečníky a lehátka jsou na pláži zdarma.

Vybavení

V hotelovém areálu se nachází celkem 176 pokojů, které jsou umístěny v několika budovách. V hotelu je vstupní hala s recepcí a směnárnou, hlavní restaurace s terasou, bar, spa centrum, posilovna, masáže, dětské hřiště a lunapark, bazén s vyhrazenou částí pro děti, krytý bazén, známé kasino, konferenční centrum, hotelové obchody, kadeřnictví. Slunečníky a lehátka u bazénu jsou zdarma. Klienti mohou rovněž využívat areálu sousedního hotelu Oscar (bazény a skluzavky, pláž). Hotel organizuje pravidelnou bezplatnou dopravu do centra Kyrenie.

Služby za poplatek

spa centrum, masáže, internetové připojení, dětský lunapark.

Ubytování

příjemně zařízené a prostorné pokoje mají koupelnu s vanou a WC, vysoušeč vlasů, TV/SAT, minibar (za poplatek), internetové připojení (za poplatek), trezor (za poplatek). Většina pokojů má balkón či terasu.

Stravování

All inclusive:
snídaně, obědy a večeře formou bufetového stravování, vybrané rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby ve vybraných restauracích a barech ve vyhrazené časy.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 816 termínů

Celkem 816 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000