crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Top Set

Kypr, Kyrenia (zobrazit na mapě) mapa

Velice příjemný menší hotelový komplex vybudovaný v tradičním kyperském stylu. Záruka klidné a spokojené dovolené v příjemném prostředí.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Velice příjemný menší hotelový komplex vybudovaný v tradičním kyperském stylu. Záruka klidné a spokojené dovolené v příjemném prostředí.

Ubytování

pokoje typu bungalovů jsou jednodušše, ale účelně a příjemně zařízeny. Klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV/SAT, ledničku, minibar a internetové připojení (WiFi) je za poplatek. Většina pokojů má terasu nebo balkón. Vilky jsou prostornější s možností ubytování až šesti osob včetně dětí.

Poloha

menší hotelový komplex ležící v hezké zahradě ve vzdálenosti cca 15 km od hezkého přístavního města Famagusta v severní části Kypru patřící Turecku. Hezká písečná pláž se nachází hned před hotelem, v moři mohou být místy kameny. Letiště v Larnace je vzdáleno cca 60 km.

Vybavení

hotel rodinného typu se skládá z hlavní budovy, ve které se nachází menší recepční hala se směnárnou, lobby bar, hlavní restaurace, bar s panoramatickým výhledem na okolí. V zahradě jsou umístěny jedno a dvoupodlažní bungalovy. Hotel má celkem 3 bazény, dva bazény (jeden s malou skluzavkou vyhrazený pro menší děti) jsou součástí menšího hotelového aquaparku. Slunečníky a lehátka na pláži a u bazénu jsou zdarma.

Stravování

Snídaně: jednodušší bufet
Obědy:  
Večeře: jednodušší bufet za příplatek

All inclusive

snídaně, oběd, večeře formou bufetového stravování v hlavní restauraci, vybrané rozlévané místní nealkoholické a alkoholické nápoje v hotelem určených restauracích ve vymezené časy. All inclusive nezahrnuje nápoje v lahvích, džusy z čerstvého ovoce, dovozové alkoholické a nealkoholické nápoje, zrmrzlinu, speciální druhy kávy (kapučino apod.)
 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000