crosssearch

Riviera Bungalows

Kypr, Kyrenia

Menší velmi klidný a útulný hotelový komplex rodinného typu ležící v rozlehlé zahradě u menší přírodní pláže.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Menší velmi klidný a útulný hotelový komplex rodinného typu ležící v rozlehlé zahradě u menší přírodní pláže. Ideální volba pro prožití klidné dovolené. Doporučujeme dospělým klientům, ale i rodinám s dětmi upřednostňují klidné prostředí pro relaxaci.

Poloha

hotel leží ve vzdálenosti asi 15 km od přístavního města Kyrenia, kam se lze dopravit taxislužbou či místními dolmuši. Letiště Ercan ve městě Lefkosa je vzdálené cca 40 km. Přírodní písečná pláž je přímo před hotelem.

Vybavení

hotel leží v rozlehlé zahradě s bujnou vegetací. Hotel tvoří soubor několika jedno- a dvoupodlažních vilek. V hotelu je vstupní hala s recepcí (pronájem trezoru za poplatek, internetové připojení WiFi za poplatek), menší restaurace s barem a s venkovní terasou, bar, bazén, dětský bazén, přírodní písečná pláž a menší přírodní kamenitá pláž. V moři jsou místy oblázky a větší kameny. Slunečníky a lehátka jsou na pláži zdarma.

Služby za poplatek

trezor, internetové připojení WiFi.

Pro děti

dětský bazén.

Ubytování

prostorné klimatizované pokoje typu bungalovů (centrální klimatizace s individuálním ovládáním) se nacházejí v jedno- a dvoupodlažních vilkách v rozhlehlé zahradě. Jednoduše, ale účelně vybavené pokoje mají menší koupelnu se sprchovým koutem a WC, TV/SAT, telefon, balkon či terasu.

Stravování

Snídaně: bufetové
polopenze
Večeře: bufetové

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000