crosssearch

Golden Bay

Kypr, Kyrenia

Menší hotel rodinného typu doporučujeme především klientům upřednostňujícím výhodnou cenu. Dostupná kvalita za přijatelnou cenu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Menší hotel rodinného typu doporučujeme především klientům upřednostňujícím výhodnou cenu. Dostupná kvalita za přijatelnou cenu.

Poloha

menší hotel rodinného typu s 24  pokoji je vzdálen cca 8 km od letoviska Kyrenia, vzdálenost od mezinárodního letiště Ercan v hlavním městě ostrova Lefkosa je zhruba 40 km. Menší hezká písečná pláž se nachází hned před hotelem, cesta na pláž vede přes hotelovou zahradu.  Pláž je umístěna v malém zálivu, v moři je místy kamenité dno. Lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma.

Vybavení

v menším hotelu se nachází vstupní hala s recepcí a směnárnou (internetové WiFi připojení zdarma), hlavní restaurace, kde se podávají snídaně, bazén s dětskou částí, bar na pláži, vodní sporty na pláži. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu i na pláži zdarma. Večeře se podávají v nedaleké restauraci u pláže.

Služby za poplatek

vodní sporty na pláži.

Pro děti

vyhrazená část bazénu.

Ubytování

jednoduše, ale účelně zařízené klimatizované pokoje (centrální klimatizace s možností individuální regulace) mají koupelnu se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV/SAT, ledničku/minibar. Většina pokojů má balkon.

Stravování

Snídaně: rozšířené kontinentální podávané formou bufetu
snídaně, za příplatek večeře
Večeře: servírované menu

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000