crosssearch

Cratos Premium Hotel & Casino

Kypr, Kyrenia (zobrazit na mapě) mapa

Jeden z nejlepších a nejvyhledávanějších hotelů v Kyrenii. Luxusní hotel je velmi oblíbený díky svému komfortnímu ubytování,...

Hotel jsme osobně navštívili...
Konečná cena za osobu od: 18 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Jeden z nejlepších a nejvyhledávanějších hotelů v Kyrenii. Luxusní hotel je velmi oblíbený díky svému komfortnímu ubytování, vynikajícímu stravování, atraktivní zábavě a vysoké úrovni poskytovaných služeb. Doporučujeme i náročnějším klientům a rodinám s dětmi.

Poloha

velmi rozlehlý hotelový areál se nachází přímo u pobřeží, vzdálenost do centra Kyrenie je cca 5 km, vzdálenost od letiště Ercan v hlavním městě Lefkosa je asi 35 km. Menší, uměle vybudovaná písečná pláž je přímo před hotelem, na slunění a přístup do moře je možné využít také dlouhé molo se slunečníky a lehátky. Vstup do moře je možný přímo z pláže či po schůdkách z mola. V moři je převážně kamenité dno. Slunečníky a lehátka jsou na pláži i na molu zdarma.

Vybavení

v hotelu je prostorná vstupní hala s recepcí a směnárnou, velká restaurace s venkovní terasou, kavárna, bar u bazénu, několik výtečných á la carte restaurací ležícících přímo u pobřeží, spa centrum, krytý bazén, velký bazén a dětský bazén, známé a velmi oblíbené kasíno. Přímo u pláže se rovněž nachází noční klub, diskotéka a velké pódium, kde hotel pravidelně (především o víkendech) organizuje různé společenské akce a hudební vystoupení (vstup za poplatek). Slunečníky, lehátka, plážové osušky jsou u bazénu i na pláži zdarma.

Služby za poplatek

spa centrum, masáže, různá hudební a společenská představení.

Pro děti

dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka zdarma.

Ubytování

moderně a velmi komfortně zařízené pokoje jsou umístěny v hlavní hotelové budově. Klubové pokoje s možností až dvou přistýlek leží ve dvou bočních křídlech, situovaných podél velkého bazénu. Komfortně vybavené pokoje s individuálně regulovatelnou klimatizací mají koupelnu s vanou a WC, TV/SAT, telefon, trezor (zdarma), internetové připojení (WiFi) zdarma, varnou konvici (káva a čaj za poplatek), minibar (za poplatek). Pokoje v hlavní budově mají francouzské okno či terasu, klubové pokoje mají balkón či terasu.

Stravování

Snídaně: bufetové
all inclusive
Obědy: bufetové
Večeře: bufetové

All inclusive

snídaně, obědy a večeře formou bufetového stravování v hlavní restauraci spolu s vybranými rozlévanými nealkoholickými a alkohlickými nápoji místní výroby, rozlévané nápoje místní výroby jsou k dispozici ve vyhrazených hodinách v baru u bazénu a na pláži (10.00 - 18.00), v baru na terase (19.00 - 22.00) a v Susa Baru (10.00 - 24.00). Restaurace á la carte, minibar, nápoje v lahvích a plechovkách, dovozové nápoje, džusy z čerstvého ovoce, speciální druhy kávy a čaje nejsou zahrnuty v all inclusive.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 592 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000