crosssearch

Oblíbený hotelový komplex s menším vlastním aquaparkem ležící v severní části Kypru patřícímu Turecku.

Hotel jsme osobně navštívili...
Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování

pokoje typu bungalovů jsou účelně a příjemně zařízeny. Pokoje s centrálně řízenou klimatizací mají koupelnu se sprchovým koutem či vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV/SAT, minibar a internetové připojení (WiFi) je za poplatek. Většina pokojů má terasu nebo balkón.

Poloha Hotelu

menší a velmi žádaný hotelový komplex se 52 pokoji je umístěn ve velmi hezké zahradě ve vzdálenosti cca 18 km od hezkého přístavního města Kyrenia v severní části Kypru patřící Turecku. Letiště v Larnace je vzdáleno cca 75 km. Písčitokamenitá pláž je vzdálena cca 3 km od hotelu, v moři mohou být místy kameny. Slunečníky a lehátka ve vyhražené části pláže jsou zdarma.

Vybavení

hotel rodinného typu se skládá z hlavní budovy, ve které se nachází menší recepční hala se směnárnou, lobby bar, hlavní restaurace a bar s krásným výhledem na okolí. Ve velmi pěkné zahradě jsou umístěny jedno a dvoupodlažní bungalovy. Hotel má bazén s integrovaným barem, dětský bazén a bazén s několika skluzavkami, posilovnu, stolní tenis, biliár. Slunečníky a lehátka na pláži a u bazénu jsou zdarma.

Stravování

Snídaně: jednodušší bufet
Obědy: jednodušší bufet
Večeře: jednodušší bufet

All inclusive soft

snídaně, oběd, večeře formou bufetového stravování v hlavní restauraci, vybrané rozlévané místní nealkoholické a alkoholické nápoje v hotelem určených restauracích ve vymezené časy. All inclusive nezahrnuje nápoje v lahvích, džusy z čerstvého ovoce, dovozové alkoholické a nealkoholické nápoje, zrmrzlinu, speciální druhy kávy (kapučino apod.)
 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000