crosssearch

Club Lapethos

Kypr, Kyrenia

Velmi oblíbený hotelový komplex s menším vlastním aquaparkem ležící v severní části Kypru patřícímu Turecku. Doporučujeme především rodinám s dětmi.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování

prostorné pokoje s centrálně regulovatelnou klimatizací mají koupelnu s vanou či sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV/SAT, minibar a trezor je za poplatek. Hotelové pokoje v části Olivia jsou nově zrekonstruované. Hotelové pokoje v části hotelu zvané Camelia a Rose jsou s možností až dvou přistýlek (při plném obsazení se jedná o stísněnější ubytování).

Poloha

rozlehlý hotelový komplex ležící nedaleko menší osady Lapta, ve vzdálenosti cca 12 km od hezkého přístavního města Kyrenia v severní části Kypru patřící Turecku. Letiště v Larnace je vzdáleno cca 75 km.  Uměle vybudovaná pláž (dřevěné molo) se nachází hned před hotelem, přístup k moři z hotelového areálu podchodem pod silnicí. V moři je převážně kamenité dno, přístup do moře z mola. Lehátka a slunečníky jsou na hotelovém molu zdarma.

Vybavení

velmi oblíbený hotelový areál s 210 pokoji se skládá z hlavní třípodlažní budovy, ve které se nachází recepční hala se směnárnou a lobby bar (internetové připojení WiFi je v recepční hale zdarma). V této části hotelu zvané Olivia jsou umístěny nově zrekonstruované pokoje. V rozlehlém hotelu se dále nachází ubytovací část Rose a Camelia Court, kterou tvoří několik dalších nízkopodlažních budov, hlavní restaurace, několik barů, stolní tenis, posilovna, menší krytý bazén, bazén, dětský bazén a menší aqua park se 2 dalšími bazény a skluzavkami. Slunečníky a lehátka jsou v celém areálu zdarma.

Stravování

Snídaně: bufetové
Obědy: za příplatek bufetové
Večeře: bufetové
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000