crosssearch

Menší rodinný hotel s příjemnou, klidnou atmosférou vhodný především pro dospělé klienty upřednostňující pobyt v klidném prostředí.

Konečná cena za osobu od: 12 357 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Menší rodinný hotel s příjemnou, klidnou atmosférou vhodný především pro dospělé klienty upřednostňující pobyt v klidném prostředí.

Poloha

hotel leží ve vzdálenosti asi 4 km od centra menšího letoviska Kyrenia, od letiště Ercan v hlavním městě Lefkosa  je hotel vzdálen cca 40 km. Menší písečná pláž se nachází přímo u hotelu, v moři jsou místy oblázky a kameny. Vstup do moře je možný po schůzkách přes molo. Lehátka a slunečníky na pláži jsou zdarma.

Vybavení

v šestipodlažní hotelové budově je vstupní hala s recepcí a směnárnou (internetové připojení WiFi zdarma), restaurace s hezkým výhledem na moře, bar u bazénu, bazén v zahradě, dětský bazén, krytý bazén, posilovna, sauna, spa centrum. Lehátka a slunečníky u bazénu jsou zdarma.

Služby za poplatek

masáže, sauna, vodní sporty na pláži.

Ubytování

příjemně zařízené klimatizované pokoje (centrální klimatizace s možností individuální regulace) mají koupelnu se sprchovým koutem či vanou a WC, vysoušeč vlasů, minibar (za poplatek), TV/SAT, telefon, trezor (za poplatek). Pokoje mají francouzské okno nebo balkón.

Stravování

Snídaně: bufetové
snídaně, za příplatek večeře
Večeře: za příplatek servírované

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 107 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000