crosssearch

Acapulco Beach Resort

Kypr, Kyrenia (zobrazit na mapě) mapa

Jeden z nejvyhledávanějších hotelů na Kypru u krásné 1 km dlouhé pláže se zlatým pískem, pozvolným vstupem do vody, tobogány a...

Hotel jsme osobně navštívili...
Konečná cena za osobu od: 16 480 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Jeden z nejvyhledávanějších hotelů na Kypru u krásné 1 km dlouhé pláže se zlatým pískem, pozvolným vstupem do vody, tobogány a skluzavkami.

Poloha

rozlehlý komplex 3 hotelových budov a bungalovů zasazených v zeleni - přímo u krásné písčité pláže s pozvolným vstupem do vody (v moři místy oblázky nebo kameny); do centra Kyrenie cca 10 km (spojení hotelovým shuttle busem 6x denně - za poplatek), od letiště Ercan cca 30 km.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, restaurace s terasou (výhled na moře), snack bar u pláže, bar u bazénu, bar v lobby, velký bazén se skluzavkami a tobogány (v provozu zpravidla červen-září), slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži (zdarma), plážové osušky (zdarma), vnitřní bazén s jaccuzi, wellness centrum, menší posilovna, směnárna, konferenční místnosti, kasino, plážový volejbal, plážový fotbal, basketbal, obchod se suvenýry, animační programy.

Služby za poplatek

služby wellness centra (sauna, turecká lázeň, masáže, zkrášlovací procedury, kadeřnictví apod.); tenisové kurty, stolní fotbal, videohry, dětský lunapark.

Pro děti

dětský bazén, dětské hřiště, skluzavky a tobogány, dětský lunapark (za poplatek), dětská postýlka (zdarma).Dětský klub Firáček funguje v hotelu od cca 20.06. do 31.08.2016 a je součástí hotelového animačního týmu.

Ubytování

příjemně zařízené pokoje v bungalovech v krásné zahradě plné zeleně nebo moderně zařízené pokoje v hlavní budově (s balkonem), vybavení: koupelna a soc. zařízení (vysoušeč vlasů), klimatizace (centrální s možností individuální regulace), SAT/TV, minilednička, trezor a WiFi (za poplatek).

Stravování All inclusive

plná penze formou bufetu v hlavní restauraci (rozlévané místní nealkoholické nápoje, lokální pivo, víno); rozlévané místní nealkoholické a alkoholické nápoje 10.00 - 24.00 hod. v baru u pláže, čepovaná voda k dispozici na všech barech 10.00-24.00 hod., káva/čaj a ovoce + sušenky 16.30-17.30 v baru u pláže.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 423 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000