crosssearch

Velmi žádaný hotelový areál s příjemnou atmosférou se nachází v klidném prostředí, na jednom z nádherných a unikátních míst regionu, v oblasti zvané Kissonerga. Okolo jsou zahrady s palmami a krásnou vegetací.

Konečná cena za osobu od: 16 590 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Cynthiana Beach

Velmi žádaný hotelový areál s příjemnou atmosférou se nachází v klidném prostředí, na jednom z nádherných a unikátních míst regionu, v oblasti zvané Kissonerga. Okolo jsou zahrady s palmami a krásnou vegetací. Od centra Paphosu, kam je možné dojet pohodlně místním autobusem (zastávka je nedaleko hotelu), je vzdálen cca 10 km. Z hlavní silnice jezdí autobus č. 615 (velmi frekventované spojení, během dne každých cca 15-20 minut) - linka Coral Bay - Paphos (přístav) do 23:00 hodin. Více informací o místním autobusovém spojení naleznete na www.pafosbuses.com. V sezóně 2015 stála jízdenka 1,50EUR/jedna cesta, 5EUR/celýden, 15EUR/týden, 2,50EUR/noční jízda (od 21:00), děti do 6 let neplatily a od 6 let bylo jízdné jako u dospělých osob. Info k meziměstským autobusům lze dohledat na www.intercity-buses.com. Nejbližší bankomat je v přístavu v Paphosu nebo na Coral Bay. Lékárna je cca 3 km. Nejbližší velký supermarket je v přístavu nebo po cestě do přístavu je Lidl (cca 15 minut autobusem). Archeologické památky Hrobky králů v Paphosu jsou ve vzdálenosti cca 5 km od hotelu. Taxi do Paphosu vychází na cca 12EUR/cesta. Doporučujeme připlatit si ubytování s výhledem na moře.

Pláž

Hotel leží na skalnatém výběžku nad mořem, kde tvoří přírodní lagunu s křišťálově čistou vodou, která láká ke šnorchlování a potápění. Hotel má vlastní malou, uměle vytvořenou, písečnou pláž. Jedna z nejkrásnějších a nejznámějších zátok s písečnou pláží Coral Bay je ve vzdálenosti cca 5 km od hotelu, kam se lze pohodlně dopravit linkovým autobusem (viz kapitola Poloha).

Kapacita

Hotelový komplex tvoří hlavní a 4 další budovy. Celkem je zde 230 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky a rodinné pokoje pro 4 osoby, které tvoří jedna místnost se 2 pevnými lůžky a 2 přistýlkami nebo palandou pro děti). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály, balkónem nebo terasou s výhledem na moře, zahradu, letovisko a okolí. Výhled na moře je za příplatek. Pokoje v hlavní budově jsou převážně jen s výhledem na moře. Chladnička (za poplatek cca 3EUR/den), trezor na pokoji (za poplatek cca 7EUR/týden). Hotel nabízí kromě standardních pokojů též pokoje typu superior (pro max. 3 osoby) - součástí vybavení v ceně je chladnička, trezor, rychlovarná konvice a výhled na moře - tyto pokoje jsou na vyžádání. Některé pokoje mohou být propojené. Dětská postýlka na vyžádání zdarma (nelze umístit do pokoje, který je již obsazen 1 přistýlkou, lze tedy umístit, pouze když je na pokoji neobsazená přistýlka a u rodinného pokoje jako čtvrtá osoba).

Služby

V hlavní budově - recepce, výtah, salónek s TV se satelitním příjmem, internetový koutek (zdarma), konferenční sál, snackbar, vnitřní restaurace, koktejl bar, bar u bazénu a na pláži, kavárna, vyhlídková terasa, obchod se suvenýry a hygienickými potřebami; nádherná zahrada a parkoviště. Wifi v prostoru recepce i na pokojích zdarma.

Stravování

Formou polopenze nebo za příplatek ALL INCLUSIVE (viz popis). Snídaně a večeře - švédský stůl. Předem je možné přikoupit si obědy formou švédského stolu.

Podrobný popis stravování (AI)

All inclusive zahrnuje: O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu Snídaně (06:00-09:30), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:30) formou švédského stolu Během obědů a večeří neomezená konzumace místních rozlévaných nealkoholických nápojů (voda, nealko, ovocné šťávy) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, víno) Neomezenou konzumaci rozlévaných místních nealkoholických nápojů (voda, soda, ovocné šťávy, džusy, filtrovaná káva, nescafé, čaj) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, víno, koktejly dle nabídky a další) od 10:00-23:00. Venkovní bar je otevřen od 10:00-18:00, hlavní bar je otevřen od 18:00-23:00 Lehké občerstvení ve formě teplých a studených snacků od 16:00-17:30 Zmrzlinu (kopečkovou) pro děti od 15:00-18:00 ve venkovním baru Sportovní aktivity - fitcentrum, stolní tenis, volejbal, aerobic, vodní aerobic, stolní hry a boccia

Sport a zábava

2 venkovní bazény, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži zdarma, vnitřní bazén (vyhřívaný pouze v zimním období od listopadu do dubna), dětské hřiště, sauna (za poplatek cca 5EUR/osoba/hodina), volejbalové kurty (zdarma), kulečník (za poplatek cca 1EUR/hra). Tenisové kurty, stolní tenis a fitcentrum - zdarma. Na vyžádání lze zajistit potápění (za poplatek). Hotel pro své hosty pořádá obvykle v hlavní sezóně různé animační programy (v cizím jazyce) a sportovní akce přes den a společenské a zábavné večery (disko, živá hudba, folklórní večírky).

Hlavní výhody vybrané kapacity

Romantické prostředí Ochotný personál Krásný výhled na moře z hotelové terasy Pěkná krajina

www.cynthianahotel.com

Popis letoviska

Kissonerga je malé letovisko. Spíše by se tak dala nazvat klidná oblast, ležící mezi Coral Bay (cca 3 km) a Paphosem (cca 7 km), turistickými letovisky, nabízejícími široké možnosti zábavy a nákupů, kam jezdí každých cca 15 minut městské autobusy. Kissonerga je také jediné místo, kde se výborně daří banánovníkům, pěstovaným na rozsáhlých plantážích. Pláže - je zde spíše divoké pobřeží jako stvořené pro potápění a šnorchlování, protkané menšími zátokami s písečnými plážemi. Pláž: písečná a kamenitá Vzdálenost od centra Paphosu: cca 7 km Vzdálenost od letiště v Paphosu: cca 18 km Orientační doba transferu z letište v Paphosu: cca 45 minut Vzdálenost od letiště v Larnace: cca 157 km Orientační doba transferu z letiště v Larnace: cca 1 hodina 45 minut Hodnocení letoviska: vhodné pro turisty, kteří vyhledávají především klid pro odpočinek a relaxaci, četbu příjemné knížky a čas na sebe

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000