crosssearch

Sky Venus Beach Residences & Hotel

Kypr, Famagusta

Menší hotel ležící přímo na písečné pláži vhodný pro klienty upřednostňující výhodnou cenu. Hotel se nachází ve vzdálenosti cca 5 km od menšího přístavního města Famagusta, kde jsou nejbližší nákupní možnosti. Od letiště v hlavním městě Lefkosa je hotel vzdálen cca 55 km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Menší hotel ležící přímo na písečné pláži vhodný pro klienty upřednostňující výhodnou cenu.

Poloha hotelu

hotel se nachází ve vzdálenosti cca 5 km od menšího přístavního města Famagusta, kde jsou nejbližší nákupní možnosti. Od letiště v hlavním městě Lefkosa je hotel vzdálen cca 55 km. Hotel leží přímo u menší písečné pláže, v moři mohou být místy kameny, oblázky a kamenité dno. Slunečníky a lehátka na pláži jsou zdarma.

Vybavení

v moderní hotelové budově je vstupní hala s recepcí a směnárnou (pronájem trezoru za poplatek). V hotelu se nachází hlavní restaurace, konferenční místnost, snack bar a plážový bar, plážový volejbal, posilovna, stolní tenis, potápěčské centrum a vodní sporty, bazén a dětský bazén. Slunečníky a lehátka jsou na pláži a u bazénu zdarma.

Služby za poplatek

internetové připojení, potápění a vodní sporty na pláži.

Pro děti

dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka zdarma.

Ubytování

všech 116 klimatizovaných pokojů (centrální klimatizace s možností individuální regulace) je jednoduše, ale účelně zařízeno. Pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem a WC, TV/SAT, internetové připojení (WiFi) je zdarma, minibar/lednička a varná konvice je za poplatek.

Stravování All inclusive

snídaně, obědy a večeře formou bufetového stravování. Vybrané rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v pool baru od 10h do 24h. All inclusive nezahrnuje dovozové nealkoholické a alkoholické nápoje, nápoje v plechovkách a lahvích, minibar, pokojovou službu, džusy z čerstvého ovoce, speciální druhy kávy a čaje (např. turecká káva, kapučíno).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000