crosssearch

Příjemný menší hotelový komplex s vlastním aquaparkem a službami all inclusive je ideální volbou především pro rodiny s dětmi...

Hotel jsme osobně navštívili...
Konečná cena za osobu od: 12 632 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Příjemný menší hotelový komplex s vlastním aquaparkem a službami all inclusive je ideální volbou především pro rodiny s dětmi vyhledávající klidné prostředí.

Poloha

menší hotelový komplex se 62 pokoji ležící ve velmi hezké zahradě ve vzdálenosti cca 15 km od přístavního města Famagusta, kde se nacházejí nejbližší nákupní možnosti. Letiště Ercan v hlavním městě Lefkosa je vzdáleno cca 40 km. Menší písečná pláž se nachází hned před hotelem, v moři mohou být místy oblázky a kameny. Slunečníky a lehátka jsou na pláži zdarma.

Vybavení

hotel rodinného typu se skládá z hlavní budovy, ve které se nachází recepční hala se směnárnou, lobby bar, menší restaurace a bar s panoramatickým výhledem na okolí. Pokoje jsou umístěny v jedno a dvoupodlažních budovách, ležících ve velmi pěkné zahradě u bazénu. Hotel má celkem 3 bazény, dva bazény jsou součástí hotelového aquaparku. Slunečníky a lehátka u bazénů jsou zdarma. Plážové osušky jsou za poplatek.

Služby za poplatek

internetové připojení (WiFi).

Ubytování

hotelové pokoje jsou jednoduše, ale účelně a příjemně zařízeny. Klimatizované pokoje (centrálně řízená klimatizace s možností individuální regulace) mají menší koupelnu se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV/SAT, předsíňku s ledničkou (minibarem). Internetové připojení (WiFi) je za poplatek. Většina pokojů má terasu nebo balkon s výhledem do zahrady nebo na stranu k moři.

Stravování

Snídaně: jednodušší bufet
all inclusive
Obědy: jednodušší bufet
Večeře: jednodušší bufet

All inclusive

snídaně, oběd, večeře formou bufetového stravování v hlavní restauraci, vybrané rozlévané místní nealkoholické a alkoholické nápoje v hotelové restauraci ve vymezené časy. All inclusive nezahrnuje nápoje v lahvích a plechovkách, džusy z čerstvého ovoce, dovozové alkoholické a nealkoholické nápoje, zrmrzlinu, speciální druhy kávy a čaje (kapučíno, turecká káva apod.).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 52 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000