crosssearch

Příjemný a velmi rozlehlý hotelový komplex ser ozprostírá v klidném idylickém prostředí. V blízkosti se nachází známé a turisty hojně vyhledávané město Paphos.Tam se pohodlně dostanete místním autobusem (zastávka je poblíž hotelu).

Konečná cena za osobu od: 25 190 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Coral Beach

Příjemný a velmi rozlehlý hotelový komplex ser ozprostírá v klidném idylickém prostředí. V blízkosti se nachází známé a turisty hojně vyhledávané město Paphos.Tam se pohodlně dostanete místním autobusem (zastávka je poblíž hotelu). Autobus č. 615 (velmi frekventované spojení, během dne každých cca 20 minut) - linka Coral Bay - Paphos (přístav) do 23:00. Více informací o místním autobusovém spojení naleznete na www.pafosbuses.com. V sezóně 2015 stála jízdenka cca 1,50EUR/jedna cesta, cca 5EUR/celý den, cca 15EUR/týden, cca 2,50EUR/noční jízda (od 21:00), děti do 6 let neplatily a od 6 let bylo jízdné jako u dospělých osob. Info k meziměstským autobusům lze dohledat na www.intercity-buses.com. V letovisku Coral Bay je banka, bankomat (nejbližší cca 2 km), optika, lékárna cca 3 km (u kruhového objezdu), několik dobrých restaurací, taveren, kaváren, barů a pár obchodů s potravinami a suvenýry. Některé restaurace mají pravidelně o víkendu program pro turisty, různá show, hudební produkce a zábavu. Velký supermarket je v oblasti Pegyia (cca 4 km). Minimarket (velmi dobře zásobený, denně od 08:00-21:00 - včetně výživy pro děti) je též přímo naproti hotelu. Jedinečnost resortu Coral Beach zaručuje kombinace tradičních kyperských prvků s vymoženostmi moderního 5hvězdičkového hotelu. Hosté zde mohou poznat krásy okolní krajiny z koňského hřbetu, jízdou jeepem nebo plavbou na lodi. Příjemný a velmi rozlehlý hotelový komplex se rozprostírá v klidném idylickém prostředí letoviska Coral Bay. Zdejší komplex je situován na konci Akamasského poloostrova, tato oblast je od roku 1980 chráněná světovou organizací Unesco. Jedinečnost tohoto resortu zaručuje kombinace tradičních kyperských prvků s vymoženostmi moderního 5hvězdičkového hotelu. Známé a turisty hojně vyhledávané město Paphos se nachází ve vzdálenosti cca 12 km.

Pláž

Hotelový komplex se nachází hned u mořského pobřeží a písečné pláže, kde je malý romantický přístav. Vstup do vody je z jedné části zátoky pozvolný. Z druhé části zátoky skalnatý a je zde možnost šnorchlování.

Kapacita

Hotelový areál nabízí několik typů ubytování. V naší základní nabídce máme standardní pokoje s výhledem do vnitrozemí s možností příplatku za výhledy na moře (pro 1-3 osoby) a studia s výhledem na moře pro 2 dospělé a 2 děti nebo pro max. 3 dospělé osoby a 1 dítě. Studia v zahradě a superior studia s výhledem na moře jsou na vyžádání. Hotel disponuje i nadstandardními typy pokojů, jejichž ceny a přesný popis Vám rádi sdělíme na vyžádání. Stejně tak za ubytování v oddělené části hotelu Executive wing, kam mají přístup jen dospělé osoby (typu junior suite, beach suite, executive suite s jednou nebo dvěmi ložnicemi, Presidential a Royal suites). Hotelový komplex nabízí ubytování ve 422 pokojích, (1-, 2lůžkových s možností přistýlek), které jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV (LCD nebo plazma) se satelitním příjmem a hudebními kanály, rychlovarnou konvicí s pravidelným doplňováním porcované kávy, čaje, cukru a mlíčka, minibarem (konzumace za poplatek), trezorem, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí. Výhledy na moře (boční SSV a lepší výhled SV) jsou za příplatky. Pokoje jsou též vybaveny župany a trepkami (jen pro dospělé osoby). Některé pokoje mohou být propojené - na vyžádání. Promo pokoje jsou standardní dvoulůžkové pokoje pro max. 3 osoby s výhledem do vnitrozemí. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Hotelový areál tvoří 3 budovy a nabízí se zde 16 typů pokojů (standardní s výhledem do vnitrozemí nebo na moře pro 3 osoby. Studia pro 4 osoby (v hlavní budově a zahradě), dále junior suite s výhledem na moře a beach suite s výhledem na moře pro 3 osoby. Ceny za tyto nadstandardní typy pokojů Vám rádi sdělíme na vyžádání). Hotelový areál nabízí ubytování ve 421 pokojích (1-, 2lůžkových s možností přistýlky pro děti). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací, telefonem, fénem, TV (LCD nebo plazma) se satelitním příjmem a rádiem, rychlovarnou konvicí, minibarem, trezorem, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí. Výhled na moře je za příplatek. Některé pokoje mohou být propojené (na vyžádání), stejně tak nekuřácké pokoje (na vyžádání). Součástí vybavení pokojů jsou též župany a trepky (jen pro dospělé osoby). Hotel nabízí též pokoje pro handicapované osoby. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

Vstupní hala s recepcí, salónek, výtahy, hlídaní dětí (za poplatek), obchod se suvenýry, butik, klenotnictví, konferenční sály s nejmodernějším vybavením, internetová kavárna, umělecké centrum, kadeřnictví, knihovna, 6 restaurací (vnitřní i venkovní), 3 bary (vnitřní i venkovní), nightclub, snackbary, taverna a bar v přístavu, pokojová služba (24 hodin, za poplatek), velká zahrada, parkoviště. Služby pro rodiny s dětmi - ohřívač lahví, konvice, mikrovlnné trouby, výměna plenek. Osušky na pláž zdarma. Wifi v hotelu zdarma (připojení není dosažitelné na všech pokojích).

Stravování

Formou snídaní - švédský stůl. Předem je možné zakoupit polopenzi = večeře (švédský stůl) nebo ALL INCLUSIVE (viz popis). Na místě je též možné zakoupit večeře v restauraci á la carte. V případě objednání snídaně v časných ranních hodinách (pouze na přání klienta, před otevřením restaurace, je účtován poplatek 3EUR/pokoj/donáška).

Podrobný popis stravování (AI)

all inclusive zahrnuje toto: Snídaně (07:30 - 10:00), obědy (12:30 - 14:30) a večeře (19:00 - 21:30) formou švédského stolu. Během týdne jsou tematické večeře na terasách s živou hudbou nebo folklórem. Během pobytu je možné večeřet po předchozí rezervaci i v dalších hotelových restauracích. Během obědů a večeří rozlévané nealkoholické nápoje (voda, sladké limonády) a rozlévané alkoholické nápoje (domácí víno a točené pivo) Neomezenou konzumaci místních nealkoholických (voda, šťávy, džusy, teplé nápoje) a místních i zahraničních alkoholických nápojů od 10:00 - 24:00 (domácí víno, místní pivo, koktejly) Lehké občerstvení ve formě snacků, chuťovek a sladkostí od 10:30 - 12.30 a od 15:30 - 18:30 a od 22:00 - 24:00. Odpolední čaj a káva od 17:00 - 18:00, podávané s různými sušenkami nebo koláčky Kopečková zmrzlina od 11:00 - 18:00 ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE: O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu Snídaně (07:30-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:30) formou švédského stolu. Během týdne jsou tematické večeře na terasách s živou hudbou nebo folklórem. Během pobytu (1x) je možné večeřet po předchozí rezervaci i v dalších hotelových restauracích. Během obědů a večeří rozlévané nealkoholické nápoje (voda, sladké limonády) a rozlévané alkoholické nápoje (domácí víno a točené pivo) Neomezenou konzumaci rozlévaných místních nealkoholických nápojů (voda, ovocné šťávy, džusy, teplé nápoje) a místních i dovážených alkoholických nápojů a koktejlů dle nabídky hotelu od 10:00-24:00 Občerstvení formou snacků, sladkostí a chuťovek od 10:30-12:30, 15:30-18:30 a 22:00-24:00 Programy pro děti (od 4 do 12 let), stejně tak pro mladé a dospělé - živá hudba, profesionální D.J., show, soutěže... Sportovní vyžití: fitcentrum, sauna, pára a jacuzzi (pro hosty od 16 let a výš), tenis (noční osvětlení za poplatek), plážový volejbal , squash, stolní tenis. Služby Spa centra - po předešlé rezervaci, stejně tak hřiště musí být předem zamluvena Možnost vyžádání balíčku v případě účasti na výletu Zmrzlinu (kopečkovou) v baru Poseidon u bazénu (11:00-18:00) Odpolední filtrovanou kávu a čaj (více druhů) se sušenkami, koláčky nebo sladkostmi od 17:00-18:00 Miniclub a program pro děti ve věku od 4 do 12 let (v hlavní sezóně cca 6x týdně, v cizím jazyce) Programy pro mladistvé i dospělé během dne (v hlavní sezóně cca 6x týdně, v cizím jazyce) Sportovní vyžití: fitcentrum (od 18 let), sauna, pára, jacuzzi - vše od 16 let věku - pouze po předešlé rezervaci na recepci Health & Beauty Spa centra (provozní doba obvykle 08:00-20:00), dále tenis (pouze poplatek za noční osvětlení), plážový volejbal, squash a stolní tenis Konzumace v minibaru dle ceníku, vodní sporty za poplatek, golfová hřiště v okolí (za poplatek)

Sport a zábava

2 bazény, 2 dětské bazény, vnitřní bazén (v zimním období vyhřívaný), slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži zdarma, dětské hřiště, dětský klub, relaxační SPA centrum Esthisis - velmi široká nabídka procedur, masáží (za poplatky) a balíčků (na jeden den, na týden - od cca 119-385EUR). Pára (cca 6EUR), sauna (cca 6EUR), jacuzzi (cca 6EUR) - ty služby nemohou využívat osoby mladší 16 let. Dobře vybavené fitcentrum, místnost na cvičení se zrcadly, squash (cca 5EUR/osoba/hodina - pronájem vybavení + vratná záloha cca 20EUR), stolní tenis (vratná záloha), 4 tenisové kurty (cca 5EUR/osoba/hodina- pronájem raket a míčků, večerní osvětlení - za poplatek+ vratná záloha cca 20EUR), místnost s různými hrami a kulečníkem (za poplatek). Možnost zajištění kurzů potápění, jízdy na koních, jízdní kola (vše za poplatek).Hotel pro své hosty pořádá obvykle v hlavní sezóně kyperské a mezinárodní večery a animační programy (v cizím jazyce).

Hlavní výhody vybrané kapacity

Výhodná cena pro rodiny s dětmi Hned u moře a pláže Pěkné ubytování Spousta aktivit pro děti

Popis letoviska

Toto klidnější, ale rychle se rozvíjející letovisko leží cca 12 km od Paphosu, kam se lze velmi snadno dopravit místními autobusy - celodenní jízdné s libovolným počtem přestupů vyjde na 5EUR. Hlavní předností tohoto místa je zdejší ,,Korálová zátoka" s nádhernou písečnou pláží a pozvolným vstupem do moře (místy v něm jsou kamenná plata.) Taverny a restaurace nabízející místní kyperské speciality a jídla jako ,,souvla" a ,,kleftiko" jistě uspokojí i nejnáročnějšího gurmána. Najdete zde i irskou hospodu nebo rychlé občerstvení ve stylu Fish and Chips. Nechybí ani obchody se suvenýry a supermarkety. Z Coral Bay se dá jít podél pobřeží pěšinou (a někdy po plochých skalách) asi tak 2 hodiny na západ ke kostelíku Ag. Georgios, kde končí poslední asfaltová cesta a začíná národní park Akamas. Do soutěsky Avakas, velmi pěkného místa plného zeleně, je to pěšky přibližně další hodinu. (Ke kostelu se dá rovněž dojet autobusem a teprve poté pokračovat pěšky.) Je tam krásná písečná a přitom nepříliš navštěvovaná pláž, nechybí ani taverna a kiosek s občerstvením. Ideální podmínky pro milovníky golfu nabízí golfový klub Tsada s hřištěm o 18 jamkách, který je vzdálen od Coral Bay cca 18 km. Od podzimu 2010 je v provozu ještě další 18-ti jamkové golfové hřiště - Elea Golf Club (www.eleaestate.com). Pláž: písečná Vzdálenost od centra Paphosu: cca 12 km Vzdálenost od letiště v Paphosu: cca 23 km Orientační doba transferu z letiště v Paphosu: cca 1 hodina Vzdálenost od letiště v Larnace: cca 162 km Orientační doba transferu z letiště v Larnace: cca 2 hodiny Hodnocení letoviska: vhodné pro rodiny s dětmi, ale i pro ty, kteří hledají klidné místo pro relaxaci a odpočinek

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 38 termínů

Celkem 38 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000