crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Nissiana

Kypr, Ayia Napa (zobrazit na mapě) mapa

Hotel Nissiana je v blízkosti centra Agia Napa i vodního parku. Klienti tohoto hotelu mohou trávit čas na nejpopulárnější pláži Kypru & Nissi Beach, která je pouze cca 100m od hotelu. Kvalitní hotel za přijatelné ceny.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Nissiana

je v blízkosti centra Agia Napa i vodního parku. Klienti tohoto hotelu mohou trávit čas na nejpopulárnější pláži Kypru – Nissi Beach, která je pouze cca 100m od hotelu. Kvalitní hotel za přijatelné ceny.

Poloha hotelu

Hotel se nachází 45 minut od letiště, 2km od centra, s autobusovou zastávkou v blízkosti (20m) a 100m od nejkrásnější pláže Kypru.

Vybavení

klimatizované společenské prostory, recepce, bezbariérový přístup, trezor na recepci, bar, TV místnost, internetový koutek, posilovna, stolní tenis, venkovní i vnitřní bazén (vnitřní vyhřívaný), vířivá koupel (jacuzzi) a zábavné animační večery.

Služby za poplatek

biliár, sauna, masáže, tenisový kurt, lehátka a slunečníky na pláži, lednička na pokoji, trezor na pokoji.

Ubytování

je možné zvolit jeden z následujícího druhu pokoje: 2lůžkový nebo 1lůžkový pokoj s výhledem na město, s bočním či přímým výhledem na moře. Do každého pokoje je možné umístit dětskou postýlku (zdarma). Pokoj je vybaven manželským lůžkem, centrální klimatizací, TV a telefonem. Hotel disponuje 3 bezbariérovými pokoji.

Internetové stránky hotelu: www.nissianahotel.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000