crosssearch

Dnes již velmi známý a oblíbený hotel nese své jméno po babičce původního majitele. Je situován v klidném prostředí, hotelové exteriéry jsou v tradičním ostrovním stylu. Areál se nachází ve vzdálenosti cca 200 m od malebného rybářského přístavu, nedaleko je též hotel Stamatia...

Konečná cena za osobu od: 23 641 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Dnes již velmi známý a oblíbený hotel nese své jméno po babičce původního majitele. Je situován v klidném prostředí, hotelové exteriéry jsou v tradičním ostrovním stylu. Areál se nachází ve vzdálenosti cca 200 m od malebného rybářského přístavu, nedaleko je též hotel Stamatia a Okeanos. Centrum letoviska, kde jsou nepřeberné možnosti denní i noční zábavy, je ve vzdálenosti cca 5 minut chůze.

Ubytování

V hotelu je celkem 93 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny, kde je pro děti palanda). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, fénem, klimatizací, TV se satelitním příjmem, rádiem, telefonem, malým balkónem nebo terasou s bočním výhledem na moře. Lepší výhled na moře za příplatek. Chladnička (za poplatek cca 4,50EUR/den). Trezor na pokoji (za poplatek cca 1,70EUR/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby hotelu

Vstupní hala s recepcí, internetový koutek (za poplatek cca 3,50EUR/30 minut), malý konferenční sál s TV se satelitním příjmem, místnost na infoschůzky, výtah, vnitřní a venkovní restaurace, vnitřní a venkovní bar, coctail bar, snackbaru bazénu, prádelna/žehlení (za poplatek), minimarket u hotelu, zahrada, parkoviště. Wifi v prostoru recepce (za poplatek cca 3,50EUR/30 minut a cca 5,50EUR/hodina).

Sport a zábava

Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma. Malé fitcentrum (zdarma), sauna (za poplatek cca 2,50EUR/15 minut), tenis (za poplatek cca 6EUR/včetně 2 raket a míčků), stolní tenis a kulečník (zdarma), videohry (za poplatek cca 1-2EUR/hra). Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek (cca 6EUR/set/den). Vodní sporty na pláži v letovisku (za poplatek: parasailing - cca 35EUR, vodní lyže - cca 25EUR, banán - cca 7-10EUR, ringo - cca 10EUR, šlapadla - cca 15EUR, kánoe - cca 15EUR, motorový člun - cca 60EUR, jet-ski - cca 40EUR, potápění - cca 60EUR (2 ponory), surf - cca 15EUR). Hotel pro své hosty pořádá obvykle v hlavní sezóně různé akce (v cizím jazyce, kyperský večírek, mezinárodní večer, barbeque, Happy hour a další).

Hlavní výhody

dobrá poloha

Internetové stránky hotelu: www.neliahotel.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 40 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000