crosssearch

Hotel nabízí krásný výhled na moře, v lobby se nachází recepce, posezení, minimarket a bar. Restaurace, v zahradě velký bazén s barem, sluneční terasa s lehátky a slunečníky zdarma. Dětský klub, brouzdaliště, hřiště i speciální menu.

Konečná cena za osobu od: 30 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:
hotel je situovaný u Grecian Bay, jedné z nejkrásnějších pláží v Agia Napa, v docházkové vzdálenosti (cca 500 m) centra letoviska, v okolí restaurace, taverny a obchody.

Vybavení:
hotel nabízí krásný výhled na moře, v lobby se nachází recepce, posezení, minimarket a bar. Restaurace, v zahradě velký bazén s barem, sluneční terasa s lehátky a slunečníky zdarma. Dětský klub, brouzdaliště, hřiště i speciální menu.

Ubytování:
128 klimatizovaných pokojů s koupelnou/WC, telefonem, TV, radiem, vysoušečem vlasů a balkonem (výhled do vnitrozemí nebo za příplatek boční výhled na moře), minibar a trezor za poplatek. Cca 50 m od hotelu se nachází dependance se 34 zrenovovanými apartmány, vybavení totožné jako u pokojů, navíc obývací pokoj (tzv. 1ložnicové apartmány). 3. a 4. osoba a taktéž 1. a 2. dítě jsou na přistýlce – rozkládací pohovka.

Stravování:
polopenze – formou bufetu, několikrát týdně tematicky zaměřený. Za příplatek možnost All Inclusive - snídaně, oběd a večeře formou bufetu, odpoledne teplý a studený snack v baru u bazénu, odpolední káva a čaj, zmrzlina pro děti, neomezená konzumace nápojů od 10 h do 23 h (minerálka, ovocné šťávy, ochucené nealko nápoje, pivo, víno, neznačkové alkoholické nápoje místní provenience a koktejly).

Pláž:
pláž s jemným bílým pískem přímo u komplexu – možnost pronájmu lehátek a slunečníků.

Sport a zábava:
animační programy během dne (aerobik, vodní pólo, turnaje atd.), různé večerní zábavní možnosti (např. folklorní taneční vystoupení, bingo, casino). Bez poplatku využívání posilovny, tenisového kurtu, stolního tenisu a hra volejbalu, za poplatek – biliár, minigolf, sauna a masáže.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000