crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Bella Napa Bay

Kypr, Ayia Napa (zobrazit na mapě) mapa

Bella Napa Bay hotel, který prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2002, se nachází na vršku a skýtá tak úžasný výhled na letovisko Ayia Napa a zátoku. Na zlatistou písečnou pláž se dostanete asi po 150 m a centrum městečka je vzdáleno asi 15 min. pěšky. V dosahu chůze naleznete...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Bella Napa Bay

Poloha

tento tříhvězdičkový hotel, který prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2002, se nachází na vršku a skýtá tak úžasný výhled na letovisko Ayia Napa a zátoku. Na zlatistou písečnou pláž se dostanete asi po 150 m a centrum městečka je vzdáleno asi 15 min. pěšky. V dosahu chůze naleznete také bary, restaurace, obchody.

Ubytování

standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky nabízejí dostatek prostoru a mají výhled do vnitrozemí nebo na moře. Všechny pokoje mají balkón a jsou vybaveny klimatizací, koupelnou se sprchou a WC, telefonem, bezpečnostní schránkou (za poplatek), TV, rádiem. V hotelu je restaurace, snack bar, pool bar, kavárna, konferenční místnosti, bazén, dětský bazén, vnitřní vyhřívaný bazén, vířivka, parní lázně, sauna, dětské hřiště, obchůdek se suvenýry, půjčovna kol a motocyklů. Hotel nabízí široké možnosti co se týče zábavy. Pro hosty je každý den připraven bohatý program, jež mimo jiné zahrnuje živou hudbu a tanec, Kyperskou noc s ukázkami místního folklóru, barbeque, bingo, ochutnávky vína a další. Je možno si zahrát kulečník, šipky, zúčastnit se soutěží a různých her. Sportovní možnosti zahrnují tenis, stolní tenis, potápění, vodní sporty a další.

Stravování

polopenze formou bufetu. Za příplatek si můžete dopřát plnou penzi nebo all inclusive.

Hodnocení

hotel s dobrou úrovní služeb a bohatými možnostmi zábavy a sportovního vyžití.

Vzdálenost od pláže

cca 150 m.

Vzdálenost od centra Ayia Napa

cca 15 min.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000