crosssearch

Oasis Playa Varadero

Kuba, Varadero

Luxusní hotel leží přímo u dlouhé písečné pláže asi v polovině poloostrova Varadero, 6 km od centra oblasti. Doba transferu z letiště Varadero asi 35 minut, z letiště Havana asi 2 hodiny.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel pod španělským vedením (nově od roku 2007 Oasis Hotels Group) je jedním z nejkvalitnějších na Varaderu. Jeho výhodou je luxus velkého prostoru. Hotelové budovy jsou umístěny ve velké udržované zahradě a skoro kilometr dlouhá hotelová pláž leží v zálivu, odděleném malými vyvýšenými mysy od zbytku Varadera. Asi 700 metrů od delfinária Marina Chapelin. Báječná dovolená v harmonickém pohodlném prostředí.

Poloha:

Luxusní hotel leží přímo u dlouhé písečné pláže asi v polovině poloostrova Varadero, 6 km od centra oblasti. Doba transferu z letiště Varadero asi 35 minut, z letiště Havana asi 2 hodiny.

Naše mínění:

Hotel vyšší kategorie vhodný pro náročnou klientelu.

Vybavení:

Moderní komplex nabízí klientům vstupní halu s recepcí, restauraci (snídaně formou bufetu, oběd, večeře), 3 tematické restaurace, 4 bary, diskotéku, několik obchodů. K venkovnímu vybavení patří bazén, terasa na slunění s lehátky.

Pláž:

Hotel leží v blízkosti písečné pláže – lehátka, slunečníky a ručníky zdarma, plážový bar.

Ubytování:

Moderní prostorné pokoje mají klimatizaci, koupelnu/sprchu/WC, vysoušeč vlasů, minibar, televize se satelitním programem, telefon, trezor (za poplatek), balkon nebo terasa.

Stravování:

Viz. program all inclusive

Sportovní nabídka:

Zdarma viz. program all inclusive, za poplatek masáže.

Zábava:

V hotelu probíhá bohatý animační program.

Pro děti:

Dětský bazén a dětské hřiště, miniklub pro děti (4-12 let), hlídání dětí (na vyžádání za poplatek).

Program All inclusive:

- všechna jídla formou bufetu - alkoholické a nealkoholické nápoje a koktejly po celých 24 hodin - možnost večeří v restauracích a la carte (italská, mezinárodní kuchyně, mořské plody - nutno předem rezervovat na recepci) - vodní sporty na pláži (windsurfing, katamarány, kajaky) - tenis (při použití umělého osvětlení za poplatek), stolní tenis, plážový volejbal, půjčování jízdních kol - posilovna, jacuzzi

Platební karty:

VISA, EC/MC (pouze kreditní karty vydané mimo USA)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000