crosssearch

Eden Village Las Morlas

Kuba, Varadero

Poloha: hotelový komplex leží na písčité pláži 1 km od centra Varadera a 3 km od nákupního centra, spojení shuttle busem, který jezdí po celý den po celé oblasti Varadero. Letiště Varadero je vzdálené 30 km. Ubytování: moderních pokojů rozmístěných v hlavní 3patrové...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kvalitní hotel za příznivé ceny, ideální poloha.

Pláž: Přímo u písčité pláže

Typ stravy: All inclusive

Poloha: Hotelový komplex leží na písčité pláži 1 km od centra Varadera a 3 km od nákupního centra, spojení shuttle busem, který jezdí po celý den po celé oblasti Varadero. Letiště Varadero je vzdálené 30 km.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, 2 restaurace, 3 bary, bazén s oddělenou částí pro děti, lehátka a slunečníky zdarma u bazénu a u pláže, 2 obchůdky, fitness, denní a noční animační programy, windsurf, kajak, katamarán, potápění (1 lekce, úvod potápění zdarma), volejbal, stolní tenis, šipky, biliár.

Služby za poplatek: Motorizované vodní sporty, lékařská služba, masáže, prádelna, půjčovna aut a motorek, turistické centrum, internet.

Ubytování: Moderních pokojů rozmístěných v hlavní 3patrové budově s klimatizací, koupelnou, vysoušečem vlasů, SAT/TV, telefonem, trezorem, balkonem nebo terasou, minibarem.

All inclusive: Plná penze formou bufetu. Tématické večeře 2× v týdnu, nápoje po celý den, alkoholické místní výroby i nealkoholické, lehké občerstvení na barech během dne, nemotorizované vodní sporty, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži, plážové osušky, trezor na pokoji, doplňování minibaru nealko nápoji obden, animační programy, sportovní programy s animačním týmem, tenis (bez nočního osvětlení, které je za poplatek).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000