crosssearch

Coralia Playa De Oro

Kuba, Varadero (zobrazit na mapě) mapa

Kouzelné prostředí klidného hotelu na nekonečné pláži s bělostným pískem vám umožní plně si vychutnat vaši exotickou dovolenou. Komfortní hotel leží na písečné pláži 8km od centra Varadera a 5km od muzea (transfer trvá 35 minut z letiště ve Varaderu), provincie Matanzas.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kouzelné prostředí klidného hotelu na nekonečné pláži s bělostným pískem vám umožní plně si vychutnat vaši exotickou dovolenou.

Poloha hotelu

komfortní hotel leží na písečné pláži 8km od centra Varadera a 5km od muzea (transfer trvá 35 minut z letiště ve Varaderu), provincie Matanzas.

Vybavení hotelu

v hotelu, který leží v tropické zahradě, jsou 3 restaurace a 3 bary (Piscine Hicacos, kde se prodávají snacky, beach bar Saoco a bar v nočním klubu La Bomba), lobby bar ˝Coral˝ otevřený 24 hodin denně, 2 konferenční místnosti, veliký bazén s vestavěným dětským bazénem, tenis a soukromé parkoviště.

Služby za poplatek

pronájem aut, skútrů a motorek, masáže, vodní lyže, plachtění, v blízkosti hotelu je možno využít 18jamkové golfové hřiště, praní prádla, internet, zdravotní služba.

Ubytování

prostorné světlé moderně zařízené pokoje s balkonem, v hlavní 5patrové budově jsou vybaveny centrální klimatizací, telefonem, SAT/TV, trezorem, ledničkou, koupelnou s WC, fénem.

Pro děti

baby klub (3–6 let) a dětský klub (6–12 let), dětské venkovní hřiště.

All inclusive

stravování formou plné penze v buretové restauraci El Dorado případně v restauraci Playa Caleta formou barbecue. Lehké občerstvení /sendviče, pizza/ na baru, plážový volejbal, kajaky, windsurfing, lukostřelba, animační programy, hodiny, tance, aqua gymnastika, jacuzzi, sauna, fitness, badminton, fotbal, lekce španělštiny, diskotéka La Bomba, lehátka a slunečníky u bazénu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000