crosssearch

Bellevue Sunbeach

Kuba, Varadero (zobrazit na mapě) mapa

Rodinný hotel s pěkným vybavením vhodný pro nenáročné klienty, kteří míří na Kubu za odpočinkem. Hotel je vzdálen pouhých 20 km od letiště ve Varaderu. Leží v centrální části oblasti, pouhých 80 m od písčité pláže. V okolí hotelu mnoho restaurací, barů a nákupních možností.

Konečná cena za osobu od: 25 900 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rodinný hotel s pěkným vybavením vhodný pro nenáročné klienty, kteří míří na Kubu za odpočinkem.

Pláž

Přímo u písčité pláže

Poloha hotelu

Hotel je vzdálen pouhých 20 km od letiště ve Varaderu. Leží v centrální části oblasti, pouhých 80 m od písčité pláže. V okolí hotelu mnoho restaurací, barů a nákupních možností.

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí, lobby bar, restaurace, pizzeria, terasa s bazénem, internetový koutek. Sportovní aktivity, nemotorizované vodní sporty – plážový volejbal, vodní gymnastika, aerobik, šipky, windsurfing, lekce tance, animační programy.

Služby za poplatek

Parkoviště, lékař, masáže, internet.

Ubytování

272 klimatizovaných pokojů, 2 z toho mají přizpůsobenou koupelnu pro handicapované klienty. Všechny pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, SAT/TV, telefon, trezor.

All inclusive

Plná penze formou bufetu, občerstvení během dne (snack, pizza, hrnolky, ovoce, saláty, hot dog, místní alkoholické i nealkoholické nápoje, nemotorizované vodní sporty, animační programy.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 88 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000