crosssearch

Kombinace Varadero Cayo Largo (Mélia Varadero & Sol Cayo Largo)

Kuba, Kombinované pobyty

První den po příletu vás čeká 1 nocleh v hotelu ve Varadero. Další den následuje let z Varadera nebo Havany na ostrov Cayo Largo a transfer do vašeho hotelu, kde budete ubytováni 5 nocí a budete mít možnost seznámit se s krásami tohoto ostrova. Sedmý den vás čeká návrat do...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

První den po příletu vás čeká 1 nocleh v hotelu ve Varadero. Další den následuje let z Varadera nebo Havany na ostrov Cayo Largo a transfer do vašeho hotelu, kde budete ubytováni 5 nocí a budete mít možnost seznámit se s krásami tohoto ostrova. Sedmý den vás čeká návrat do Varadera, kde strávíte zbývající dny pobytu.

Varadero

Místo, jehož jméno se stalo synonymem pro krásnou pláž a moře. Poloostrov Hicacos, na kterém se Varadero nachází, se jako prst natažený směrem k Floridě odděluje ze severního pobřeží Kuby necelých 100 km východně od Havany. Severní část poloostrova je lemována přes 20 km dlouhou pláží z bělostného korálového prachového písku a azurovým mořem. Jako turistická zóna nemá letovisko vyhraněné centrum, ale jsou zde parky a místa, kde se prodávají rukodělné suvenýry, restaurace, zábavní parky, golfové hřiště atd.

Cayo Largo

Druhý největší ostrov kubánského souostroví Canarreos - Cayo Largo leží asi 80 km jižním směrem od samotné Kuby. Ostrov, mnohými považován za skutečně nejkrásnější místo na Kubě, není trvale obydlen, nabízí nádherné pláže s bílým pískem, klidnou atmosféru "opuštěného ostrova" a panenskou přírodu. V mořských vlnách v těsné blízkosti ostrova se ukrývá 30 km dlouhý útes, tvořený černým korálem, který je poměrně blízko hladiny, a tak je možné jej pozorovat jen se šnorchlem. Na ostrově se nachází pouze několik hotelů, ležících v jeho jižní části. Severní pobřeží ostrova je pokryto převážně mangrovníky, divokou nedotčenou přírodou a solnými pánvemi. Mezi nezapomenutelné zážitky z ostrova jistě patří i projížďka jeepy a na katamaránu, návštěva želví farmy nebo šnorchlování. Dovolená zde je však především dokonalým balzámem na duši a tělo, které si na dovolené potřebuje odpočinout a relaxovat.

Mélia Varadero ***** v kombinaci s hotelem Sol Cayo Largo ****

Mélia Varadero *****Komfortní hotel se skvělou polohou je vhodný proklienty všech věkových kategorií, hledajících kvalitníslužby a příjemné prostředí ke strávení aktivní i odpočinkovédovolené. V těsné blízkosti se nachází nákupnícentrum Plaza America.

Sol Cayo Largo ****Oblíbený odpočinkový resort Sol Cayo Largo leží u plážes bílým pískem a nabízí svým hostům kvalitní zázemíke strávení klidné a odpočinkové dovolené seslužbami all inclusive.

Při 13denním zájezduŠest noclehů ve Varaderu a pět noclehů v hotelu na Cayo Largo.Při 12denním zájezduPět noclehů ve Varaderu a pět noclehů v hotelu na Cayo Largo.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000