crosssearch

Kombinace Havana Varadero (H10 Habana & Be Live Experience Turquesa)

Kuba, Kombinované pobyty

První den po příletu vás čeká transfer do Havany a nocleh ve vámi zvoleném a zakoupeném hotelu, kde budete ubytováni 3 noci a budete moci poznávat krásy tohoto úžasného města. Čtvrtý den vás čeká transfer do Varadera, kde strávíte zbývající dny pobytu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

První den po příletu vás čeká transfer do Havany a nocleh ve vámi zvoleném a zakoupeném hotelu, kde budete ubytováni 3 noci a budete moci poznávat krásy tohoto úžasného města. Čtvrtý den vás čeká transfer do Varadera, kde strávíte zbývající dny pobytu.

Havana

Španělsky La Habana je hlavním městem Kuby a zároveň také největším městem této země, které jako magnet přitahuje cestovatele z celého světa. Město bylo prohlášeno jednou z památek světového kulturního dědictví pod ochranou UNESCO. Při procházce uličkami středověkého centra s jeho paláci, kostely a náměstími budete moci obdivovat místy zašlou a jinde krásně opravenou nádheru středověkých staveb. Na kouzlo staré Havany navázaly novější části města s významnými stavbami, jako je havanský Kapitol; Velké divadlo a další. V moderní Havaně budete mít možnost seznámit se s místem lidových shromáždění na náměstí Revoluce; kterému dominuje památník J. Martího a vládní administrativní budovy.

Varadero

Místo, jehož jméno se stalo synonymem pro krásnou pláž a moře. Poloostrov Hicacos, na kterém se Varadero nachází, se jako prst natažený směrem k Floridě odděluje ze severního pobřeží Kuby necelých 100 km východně od Havany. Severní část poloostrova je lemována přes 20 km dlouhou pláží z bělostného korálového prachového písku a azurovým mořem. Jako turistická zóna nemá letovisko vyhraněné centrum, ale jsou zde parky a místa, kde se prodávají rukodělné suvenýry, restaurace, zábavní parky, golfové hřiště atd.

H10 Habana Panorama **** v kombinaci s hotelem Be Live Experience Turquesa ****

H10 Habana Panorama ****Havanský hotel ležící v části Miramar v těsné blízkosti moře. Nabízí kromě kvalitního ubytování i bazén, několik barů a restaurací. Hotelové pokoje jsou vybaveny klimatizací, sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, ledničkou a televizorem. V hotelu je internetové připojení (za poplatek). V ceně je zahrnuta snídaně formou buffetu nebo servírovaná.

Be Live Experience Turquesa ****Oblíbený rozlehlý hotelový resort je umístěný v zeleni přímo u pláže s bílýmpískem. Nabízí svým hostům dostatečný výběr z rekreačních aktivit, přátelsképrostředí a krásné koupání.

Při 13denním zájezdu - Tři noclehy v hotelu v Havaně a 8 noclehů v hotelu na Varaderu.Při 12denním zájezdu - Tři noclehy v Havaně a 7 noclehů v hotelu na Varaderu* V Havaně není přítomen delegát, klientům je k dispozici na telefonu.** Transfer mezi Varaderem a Havanou trvá asi 2 hodiny.

Cena nezahrnuje: doporučený příplatek za cestovní pojištění 890 Kč / pobyt / dospělá osoba a 490 Kč / pobyt / dítě do 18 let, vstupní vízum (cestovní kancelář vám zajistí vstupní vízum na požádání a poplatek 950 Kč na osobu), fakultativní služby.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000