crosssearch

Putování Východní Kubou - Brisas Guardalavaca

Kuba, Holguin

11 nebo 12 denní poznávací zájezd. Holguin - Birán - Santiago de Cuba - Baracoa - Holguin

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

11 nebo 12 denní poznávací zájezd

Holguin - Birán - Santiago de Cuba - Baracoa - Holguin

Program zájezdu

1. den: Praha - HolguinOdlet z Prahy na Kubu přímým charterovým letem. Přivítání na letišti Holguin. Transfer do hotelu v oblasti Holguin ** (1 noc se snídaní), ubytování, večeře.

2. den: Holguin - Birán - Santiago de CubaPo snídani následuje prohlídka koloniálního města Holguin. Vystoupáte na 261 metrů vysokou vyhlídku Loma de la Cruz, kde budete obdivovat krásné výhledy na město a okolí. Poté si zde vychutnáte také oběd. Výlet pokračuje do městečka Birán, rodného místa někdejšího a současného prezidenta Fidela a Raúla Castra. Po prohlídce následuje přesun do hlavního města ostrova, Santiago de Cuba. Ubytování, večeře a nocleh v hotelu Mélia Santiago de Cuba ***** (2 noci s polopenzí).

3. den: Santiago de CubaPo snídani celodenní prohlídka druhého největšího města na Kubě - Santiago de Cuba. Město bylo do počátku 17. století hlavním městem ostrova a teprve po jeho zničení zemětřesením a vypleněním korzáry a piráty se sídelním městem stala Havana. Santiago de Cuba si však i nadále uchovalo výsadní postavení na východě země. Historické centrum lze projít pěšky a poznat všechna zdejší pamětihodná místa, ať historická nebo kulturní. Navštívíte zde např. museum 26 de Julio či hřbitov Santa Ifigenia. Oběd vás pak čeká v blízkosti pevnosti El Morro. Poté následuje zastávka v pohoří El Cobre u svatyně Nejsvětější Panny Marie Milosrdné, jejíž soška byla podle legendy vylovena rybáři na pokraji smrti v bouřlivých vlnách před takřka 400 lety a zjevení Svaté Panny je nejuctívanějším zázrakem na Kubě. Návrat do hotelu, večeře.

4. den: Santiago de Cuba - BaracoaPo snídani odjezd směrem na nejvýchodnější cíp ostrova do města Baracoa, během cesty panoramatická projížďka městem Guantanamo. Na místě současného městečka Baracoa v roce 1492 přistál objevitel Kuby Kryštov Kolumbus na své první výpravě. Později zde bylo založeno první město na ostrově. V této oblasti navštívíte farmu Rancho Toa, kde ochutnáte tradiční kubánské produkty místní výroby. Po obědě budete pokračovat na farmu Finca Duaba, kde se seznámíte s pěstováním a zpracováním kakaa. Návrat do města Baracoa, ubytování, večeře a nocleh v hotelu *** v Baracoa (1 noc s polopenzí).

5. den: Baracoa - HolguinPo snídani prohlídka města Baracoa včetně muzea. Po obědě následuje transfer do vámi vybraného hotelu v Holguinu.

6. - 9./10. den: HolguinDny odpočinku a volný program na pláži v letovisku Holguin v hotelu podle vlastního výběru se systémem služeb All inclusive.

10./11. den: Holguin - PrahaUkončení pobytu, transfer na letiště k odletu do Prahy. Odlet z letiště Holguin do Prahy přímým charterovým letem.

11./12. den: PrahaPřistání v Praze.

Upozornění: Změna programu vyhrazena. Minimální počet účastníků nutných k realizaci okruhu je 14 osob.

V ceně zájezdu je zahrnuto: V CENĚ ZÁJEZDŮ JE ZAHRNUTO Letecká doprava Praha - Holguin - Praha v turistické třídě včetně letišt?ních a bezpečnostních poplatků, ubytování (v případě 12 denního zájezdu na 10 nocí), poznávací program v délce 5ti dnů/4 nocí, stravování dle programu a vybraného hotelu, služby místního česky nebo slovensky hovořícího průvodce, transfery z/na letiště v cíli zájezdu, transfery v rámci uvedeného programu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č.159/99 Sb

V ceně zájezdu není zahrnuto: V CENĚ ZÁJEZDŮ NENÍ ZAHRNUTO Doporučený příplatek za cestovní pojištění 890 Kč/pobyt/dospělá osoba a 490 Kč/pobyt/dítě do 18 let (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stránkách katalogu), fakultativní služby, vstupní vízum (cestovní kancelář vám zajistí vstupní ví?zum na požádání a za poplatek 950 Kč na osobu) a spropitné.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000