crosssearch

Paradisus Rio De Oro

Kuba, Holguin (zobrazit na mapě) mapa

Hotel v klidném prostředí u krásné písečné pláže, vhodný pro náročnější klientelu. Luxusní hotel se nachází v bezprostřední blízkosti písečné pláže Playa Esmeralda, jednoho z nejkrásnějších pobřeží východní části Kuby.

Konečná cena za osobu od: 56 700 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Luxusní hotel se nachází v bezprostřední blízkosti písečné pláže Playa Esmeralda, jednoho z nejkrásnějších pobřeží východní části Kuby. Nejbližší městečko Guardalavaca je vzdáleno asi 5 km. Transfer z letiště Holguín cca 60 minut.

Vybavení hotelu

Moderní prázdninový resort nabízí klientům hlavní restauraci, 4 tematické restaurace, snack bar, restauraci na pláži s barem, lobby bar (otevřeno 24 hodin), diskotéku, kadeřnictví, salon krásy. Součástí komplexu jsou 2 bazény, terasa na slunění s lehátky a slunečníky a bar u bazénu.

Pokoje

Luxusní pokoje typu junior suite mají koupelnu/WC, bidet, vysoušeč vlasů, minibar, kávovar, TV/sat., CD přehrávač, telefon, trezor a terasu nebo balkon. Pokoje superior mají stejné vybavení, jsou patrové a mají navíc další sprchu a terasu v patře.

Zábava

V hotelu probíhá bohatý animační program, denně živá hudba.

Stravování

Viz program all inclusive.

Sportovní nabídka

Hotel leží v blízkosti písečné pláže a 3 menších písečných zátok - lehátka, slunečníky a ručníky zdarma.

Pro děti

Zdarma viz program ll inclusive, za poplatek masáže.

Zvláštnosti

- snídaně, oběd a večeře formou bufetu - alkoholické a nealkoholické nápoje a koktejly po celých 24 hodin

- možnost obědů a večeří v restauracích a la carte (japonská, kubánská, středomořská a mezinárodní kuchyně - nutno předem rezervovat na recepci)

- pravidelné doplňování minibaru (voda, pivo,nealkoholické nápoje) a 24hodinová hotelová služba - vodní sporty na pláži (windsurfing, jachting, kajaky, katamarány)

- lekce španělštiny a tance - tenis, squash, stolní tenis, lukostřelba, badminton, šipky, půjčovna jízdních kol, cca 300 metrů od hotelu možnost jízdy na koni - neomezené potápění (pro držitele licence) - nedaleko od hotelu je korálový útes, první lekce kurzu potápění zdarma, potápěčská škola (za poplatek) a základna (kompresní komora, půjčování materiálu) - posilovna, jacuzzi, sauna

Karty

Hotel přijímá pouze hosty starší 18 let.

Internet

V hotelu se nachází spa cen trum, které nabízí aunu, různé druhy zábalů a masáží (relaxační, antistresová).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 63 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000