crosssearch

Memories Paraiso Azul

Kuba, Cayo Santa Maria

Hotelový komplex skládající se ze dvou hotelů (Memories Paraiso a Memories Azul) leží na ostrově Cayo Santa María.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotelový komplex skládající se ze dvou hotelů (Memories Paraiso a Memories Azul) leží na ostrově Cayo Santa María. Klienti využívají služby obou hotelů, rozdělování pokojů v jednotlivých částech provádí recepce. S pevninou je ostrov spojen 46 km dlouhou hrází. Kromě přímých letů z Evropy na letiště Santa Clara i možnost leteckých transferů (lety denně z Havany) a taxi či autobusových transferů (z Havany i Varadera). V případě příletu do Santa Clary je doba transferu z letiště do hotelu cca 90 minut.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, 8 restaurací, 6 á la carte restaurací (italská, 2 karibské, asijská, 2 gurmánské, středozemní, mexická), 9 barů, 5 bazénů (z toho 2 pro děti), 2 konferenční místnosti.

Zábava

Denní a večerní zábava pro děti i dospělé, diskotéka.

Sportovní nabídka

Zdarma: viz program all inclusive. Za poplatek: motorizované vodní sporty, potápění.

Pro děti

2 dětské bazény, miniklub (0-12 let), dětské hřiště.

Pláž

Nádherná pláž s jemným světlým pískem přímo u hotelu, lehátka a slunečníky (zdarma).

Pokoje

JS: koupelna/WC, klimatizace, vysoušeč vlasů, TV/sat., CD přehrávač, žehlička, žehlicí prkno, minibar, trezor, kávovar a balkon nebo terasa. JSSV: viz JS, výhled na moře. JSDC: viz JS, navíc služby Diamond Clubu.

Maximální obsazenost:
Junior suite (JS): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti Junior suite s výhledem na moře (JSSV): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti Junior suite Diamond Club (JSDC): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti Dítě do 12 let

Stravování

Program all inclusive:
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Možnost večeří v `a la carte restauracích (nutná rezervace) Menší občerstvení formou snacku po celých 24 hodin) Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby a originálních značek, koktejly Nemotorizované vodní sporty (windsurfing, šlapadla, kajaky, katamarán), plážový volejbal, fitness (v centru Pueblo La Estrella), tenis, úvodní lekce potápění Trezor Minibar (pravidelně doplňován) Diamond Club Separátní check-in a check-out Early check-in a late check-out (dle obsazenosti hotelu) VIP uvítací koktejl 20% sleva na procedury ve spa a v salonu krásy v Pueblo La Estrella Vyhrazená restaurace pouze pro hosty se službou Diamond Club Vyhrazený úsek pláže s číšníkem Větší výběr amenit v koupelně, pantofle, župan Místnost Diamond VIP (nápoje, občerstvení) Výběr prémiových nápojů v hotelových barech Plážová osuška na pokoji

Platební karty

VISA, MC (pouze kreditní karty vydané mimo USA).

Wellnes - SPA

Hostům je k dispozici centrum krásy a spa v centru Pueblo La Estrella v blízkosti hotelu (masáže, různé relaxační procedury, jacuzzi, sauna, kadeřnictví)

Internet

Za poplatek: internetový koutek v lobby.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000