crosssearch

Nádherná pláž, výborná kuchyně, velká tropická zahrada uspokojí všechny návštěvníky hotelu. Hotelový komplex přímo na krásné pláži, obklopený tropickou vegetací. Letiště Cayo Coco je vzdálené asi 10km.

Konečná cena za osobu od: 39 800 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nádherná pláž, výborná kuchyně, velká tropická zahrada uspokojí všechny návštěvníky hotelu.

Poloha hotelu

hotelový komplex přímo na krásné pláži, obklopený tropickou vegetací. Letiště Cayo Coco je vzdálené asi 10km.

Vybavení hotelu

hotel patří do sítě Sol Melia, která je zárukou služeb na vysoké úrovni. Celý hotel je umístěn ve velké tropické zahradě se 2 bazény pro dospělé a pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, plážové osušky (na kauci), několik restaurací, bar v lobby hotelu, bar u bazénu a na pláži, recepce. Po můstku se dostanete na další pláž, asi 200m od hotelu. Večerní zábavní a animační programy, lekce tanců a španělštiny.

Služby za poplatek

kadeřnictví, hlídání dětí, potápění – stanice asi 10min. od hotelu. 

Ubytování

prostorné pokoje: klimatizace, koupelna, WC, vysoušeč vlasů, TV, telefon, trezor, minibar, balkon s výhledem na bazén nebo do zahrady. Na vyžádání a za poplatek výhled na moře. 

All inclusive

plná penze formou bufetu, občerstvení na barech během dne, místní i mezinárodní alkoholické a nealko nápoje, možnost obědů nebo večeře v restauracích la carte (nutná rezervace), sportovní pro­gramy a zařízení: 2 tenisové kurty, fitness, aerobik, sauna, jacuzzi, ponory v bazénu, katamarán a windsurfing, kajaky, šnorchlování, plážový volejbal. 
Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 85 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000