crosssearch

Menší luxusní hotelový komlex. Dokanalou harmonii dotváří pěkné ubytování, bujná vegetace, tropická fauna i flóra. Město Tango Mar je vzdáleno 8 km. Plážový hotel nabízí několik druhů pokojů: Ocean Front pokojů s úchvatným výhledem na oceán. Pokoje mají klimatizaci, stropní...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:
menší luxusní hotelový komlex. Dokanalou harmonii dotváří pěkné ubytování, bujná vegetace, tropická fauna i flóra. Město Tango Mar je vzdáleno 8 km.

Ubytování:
plážový hotel nabízí několik druhů pokojů: Ocean Front pokojů s úchvatným výhledem na oceán. Pokoje mají klimatizaci, stropní ventilátor, 2× dvoulůžko vel. queen, nábytek ve zdejším stylu, vlastní koupelnu s teplou vodou, WC, plně vybavený minibar, kávovar, trezor, SAT/TV, telefon a balkón. Tropical Suites nabízí luxusní ubytování v pokojích obklopených bujnou vegetací, 90 kroků od pláže. Elegantně vyzdobené pokoje, s postelí velikosti King, s baldachýnem. Všechny pokoje mají klimatizaci, stropní ventilátor, vlastní koupelnu s jacuzzi, WC, vysoušeč vlasů, minibar, kávovar, trezor, telefon a SAT/TV, terasu. Tiki Suites nabízí luxusní ubytování 20 m od pláže v bambusových vilkách, rozmístěných v tropické zahradě, stranou od hotelu. Všechny vilky jsou vybaveny postelemi velikosti King, klimatizací, stropním ventilátorem, minibarem, kávovarem, trezorem, telefonem, SAT/TV, vlastní koupelnou s jacuzzi, WC, vysoušečem vlasů.

Vybavení:
vstupní hala s recepcí, bazén, restaurace s tradiční místní i mezinárodní kuchyní. V restauraci Cristobal si můžete vychutnat jídlo při úžasném výhledu na oceán. Bar Tango a Rancho Grill "El Pirata", nabízí koktejly, saláty a lehké občerstvení po celý den dle vlastního výběru. Golfové 9jamkové hřiště, diskotéka, lázně, masáže, lymfatické masáže, yóga, sportovní terapie a mnoho dalších.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000