crosssearch

Bahia del Sol

Kostarika, Playa Portero

Hotel je umístěn na krásné pláži Potrero s klidnou a teplou vodou na tichomořském pobřeží v provincii Guanacaste, pouhých několik minut od pláží Flamingo a Prieta. Hotel nabízí svým návštěvníkům pohodlí a služby odpovídající 4* hotelům, krásné zahrady se stoletými stromy,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:
hotel je umístěn na krásné pláži Potrero s klidnou a teplou vodou na tichomořském pobřeží v provincii Guanacaste, pouhých několik minut od pláží Flamingo a Prieta.
Hotel nabízí svým návštěvníkům pohodlí a služby odpovídající 4* hotelům, krásné zahrady se stoletými stromy, botanickou zahradou a rozsáhlé pláže.

Ubytování:
3× pokoje Deluxe jsou velké 35 m , 2× dvoulůžko vel. queen, vlastní koupelna s teplou vodou, WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, stropní ventilátor, kabelová TV, minibar se snacky a pitím, kávovar, budík, telefon, zdarma trezor, pracovní deska, internet. připojení WiFi, jacuzzi se soukromou zahrádkou s křesly a stolkem, houpací síť na terase k vychutnání si pohledu do zahrad.
9× dvoulůžkové standartní pokoje jsou velké 35 m , 2× dvoulůžko vel. queen, vlastní koupelna s teplou vodou, WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, stropní ventilátor, kabelová TV, minibar se snacky a pitím, kávovar, budík, telefon, zdarma trezor, pracovní deska, internet. připojení WiFi, houpací síť na terase.
5× studio má rozlohu 75 m , 1× dvoulůžko vel. queen, klimatizaci, stropní ventilátor, obývací pokoj a jídelnu se stolem pro 6 osob a konferenčním stolkem, vybavenou kuchyni, vlastní koupelnu s teplou vodou, WC, vysoušeč vlasů, minibar se snacky a pitím, zdarma trezor, kabelová TV, budík, telefon, kávovar, pracovní deska, internetové připojení WiFi, terasa se stolkem a křesly s výhledem do tropické zahrady.
10× suite mají rozlohu 90 m , dva oddělené pokoje, jeden pokoj s 2lůžkem vel. queen a vlastní koupelnou, druhý pokoj se dvěmi twin lůžky a vlastní koupelnou. Klimatizace, stropní ventilátor, jídelna a obývací pokoj se sofa, stůl pro 4 osoby a konferenční stolek, vybavená kuchyň, koupelna s teplou vodou, vysoušeč vlasů, minibar se snacky a pitím, zdarma trezor, kabelová TV, telefon, kávovar, pracovní deska, internetové připojení WiFi, terasa se stolkem a křesly s výhledem do tropické zahrady.

Vybavení:
vstupní hala, recepce, bazén s otevřenou výřivkou, lázně v impozantním stylu, masáže. V restauraci Bahía si při pohledu na oceán či západ slunce můžete vychutnat tradiční místní ale i mezinárodní kuchyni s obrovským výběrem pokrmů.

Služby:
lázně, masáže.

Pro děti:
Postýlka a židlička pro děti, menu pro děti.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000