crosssearch

Hotelový komplex je obklopen tropickými lesy, písčitou pláží se skalnatými útesy. Je vzdálen 2 km od města Tamarindo a 1 hod. od mezinárodního letiště Libéria. V blízkosti jsou krásné pláže Tamarindo a Langosta Beach.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:
hotelový komplex je obklopen tropickými lesy, písčitou pláží se skalnatými útesy. Je vzdálen 2 km od města Tamarindo a 1 hod. od mezinárodního letiště Libéria. V blízkosti jsou krásné pláže Tamarindo a Langosta Beach.

Ubytování:

pokoje Deluxe jsou obklopeny bujnou vegetací se stříbrnými palmami, ibišky a pestrobarevnými bouganviley. 20× pokoje Deluxe - všechny hotelové pokoje mají terasu, ventilátor, vlastní koupelnu, WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, trezor.
Vilky Cala Luna pro 4 a 6 os. jsou postaveny z tropického dříví. Jsou obklopeny palmami, ibišky a spoustou dalších rostlin a květin. 21 komfortních vilek má vlastní bazén a parkoviště, vlastní koupelnu, WC, plně vybavenou kuchyň, ventilátor, přímou telefonní linku, SAT/TV, předzahrádku.

Vybavení:
vstupní hala s recepcí, bazén, lehátka a slunečníky, bar u bazénu La Caletta, restaurace s mezinárodní kuchyní - italská kuchyně, pokrmy z mořských živočichů, tradiční americké snídaně a snacky, restaurace La Caletta Sushi a Cala Moresca Restaurant.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000