crosssearch

Luxusní hotel na velmi netypickém místě obklopený divokou přírodou, s magickým výhledem na nádhernou scenérii skalisek a vln Tichého oceánu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Luxusní hotel na velmi netypickém místě obklopený divokou přírodou, s magickým výhledem na nádhernou scenérii skalisek a vln Tichého oceánu.

Poloha

Hotel se na vyvýšeném místě v letovisku Manuel Antonio, cca 4 km od vstupu do národního parku (hotel zajišťuje shuttle transfer), cca 240 km od mezinárodního letiště San Jose, přímo nad pláží Biesanz Beach.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, hlavní hotelová restaurace, tři a la carte restaurace, čtyři bary, tři bazény, tenis, posilovnu, masáže a SPA (za poplatek), obchod se suvenýry.

Ubytování

Pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén), jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem a minibarem (za poplatek) a přístrojem na přípravu kávy. Maximální obsazenost dva dospělí.

Stravování

Snídaně formou bufetu se podává v hlavní hotelové restauraci.

Pláž

Pláž Biesanz Beach se nachází cca 500 metrů od hotelu (přímo pod hotelem, který se nachází nad ní na vyvýšeném místě). Na pláži nejsou k dispozici lehátka ani slunečníky. Další krásné panenské pláže je možné navštívit v národním parku Manuel Antonio (po zaplacení vstupného do parku). Hosté také mohou využít veřejnou pláž u vstupu do národního parku, kde je možné zapůjčit lehátka a slunečníky (za poplatek) nebo využít nabídky vodních sportů (za poplatek).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000