crosssearch
myway.cz

Kostarika Kostarika

Kostarika leží mezi Panamou a Nikaraguou. Celou Kostarikou probíhá pohoří Kordiller, u hranic s Nikaraguou se nachází 4 činné sopky u kterých vyvěrají léčivých prameny. Hlavním městem Kostariky je San José, ve kterém je mezinárodní letiště. Na většine území se nachází tropický prales. Pěkné letoviska se nachází na západní straně Kostariky u Tichého oceánu, kde je 2 x méně srážek než na východu.

O Kostarice se říká, že je to Švýcarsko Ameriky. Důvodů je hned několik, mimo jiné krása a různorodost krajiny, ochota a srdečnost místních obyvatel „ticos“. Tato středoamerická země se pyšní i nejnižší kriminalitou v Americe. Název Costa Rica znamená v překladu bohaté pobřeží. Bohaté nikoliv zlatem, ale nesrovnatelnou krásou a různorodostí přírody. Patnáct odlišných ekologických systémů, dvacet národních parků, osm chráněných přírodních rezervací a řada chráněných území nabízí návštěvníkům neobyčejnou různorodost fauny a flóry na malém území.

Kostarika je druhá nejmenší republika ve Střední Americe. Kostariku proslavil i známý mořeplavec a oceánolog Jacques Cousteau, který se potápěl v korálových útesech v blízkosti pobřeží, plaval s koloniemi delfínů a studoval mořské želvy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu
Proč s Zájezdy a Dovolená
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnerafischer    Logo partnera  Logo partnera  Logo partnera5vfetifti

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000