crosssearch

Hotel organizovaný ve stylu námořní lodi je situován asi 10 km severně od Mombasy a 23 km od letiště na korálovém útesu přímo nad mořem. Transfer z letiště do hotelu trvá asi 40 minut. Vybavení pokojů: Nově vybavené dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a s možností...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Hotel organizovaný ve stylu námořní lodi je situován asi 10 km severně od Mombasy a 23 km od letiště na korálovém útesu přímo nad mořem. Transfer z letiště do hotelu trvá asi 40 minut.

Vybavení hotelu

Dvou a třípatrové pavilony hotelu leží v palmové zahradě. Hotel má tři restaurace, čtyři bary včetně baru u bazénu, tři bazény, dětský bazének, vířivku, kadeřníka, tělocvičnu, pasáž s obchody, internetový koutek dva tenisové kurty, volejbalové hříště, stolní tenis. Lehátka na travnatých plochách v hotelové zahradě a u bazénu.

Pokoje

Nově vybavené dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a s možností přistýlky mají balkon nebo terasu s převažujícím výhledem do zahrady. K vybavení pokoje patří pokojový trezor (za poplatek), klimatizace, TV a kávovar v luxusnějším provedení pokojů ve třídě superior za příplatek.

Stravování

Služby v rozsahu bufetové polopenze. Možnost příplatku na all inclusive (zahrnující plnou penzi s nápoji místní výroby, tenis, volejbal nemotorizované vodní sporty).

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži (čluny, potápěčské centrum, windsurfing), tenis, fitness, kulečník. Blízko hotelu je 18-jamkové golfové hříště. Zábavní večery v hotelu. Noční podniky v Mombase.

Pláž

Písčitá pláž s mírnou svažitostí dna přímo před hotelem. Koupání oceánského typu (viz informace v úvodu této kapitoly).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000