crosssearch

Rozmanitý komplex pro všechny klienty bez rozdílu věku. Nedoporučujeme handicapovaným a klientům s pohybovými obtížemi.

Konečná cena za osobu od: 31 590 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rozmanitý komplex pro všechny klienty bez rozdílu věku. Nedoporučujeme handicapovaným a klientům s pohybovými obtížemi.

Pláž:

Přímo u písčité pláže

Typ stravy

All inclusive

Poloha: Tento moderní a rozlehlý komplex se nachází osamoceně na krásné bilé pláži s tropickou zahradou, pouze 6 km od letoviska Watamu, 25 km od města Malindi. Transfer z letiště cca 2,5 hod.

Vybaveni

Recepce s SAT/TV, hlavní restaurace s italskou a smíšenou kuchyní, bar u bazénu, na pláži, gril-bar, 2 velké bazény, jacuzzi, knihovnička, směnárna, obchůdky, stolní hry, karty, šachy, plážový volejbal, tenis, stolní tenis, biliár, kuželky, šipky, konferenční místnost, lékařská služba, animační programy v hotelu, diskotéka, živá vystoupení.

Služby za poplatek

Pokojový servis, trezor, minibar, restaurace La Terrase s mořskými plody, prádelna, shuttle mezi hotelem a jinými letovisky, masáže, půjčení kánoí, půjčovna jízdních kol, noční osvětlení při tenise, potapěčské centrum, kurzy golfu, jízda na koni, výlety pořádané hotelem.

Ubytováni

Hotel se skládá z několika budov v zahradě se standardními pokoji (většina s výhledem na moře) a z vilek v první linii přímo u pláže. Velké a prostorné pokoje lze využít jako rodinné pokoje. Koupelna(sprcha)/WC, vysoušeč vlasů (na požádání), moskytiéra nad postelí, klimatizace, adaptér, trezor (za příplatek). Vilky na pláži mají navíc minibar. Suity (max. obsazení 4 + 2) mají 2 ložnice s vlastní koupelnou, SAT/TV, minibar, telefon, přímý vstup na pláž.

Pro dět

Dětská část bazénu.

All inclusive

Snídaně, obědy a večeře, nealkoholické nápoje, bílé i červené víno, pivo, vše podáváné v hlavní restauraci k jídlu; bar s džusy, nealkoholickými nápoji a ledovým čajem; v době podávání čaje zdarma keňský čaj a káva se zákuskem, nealkoholické nápoje mezi 19.00–20.00 hod., uvítací přípitek, zábava a představení, plážový volejbal, bazény, tenis, stolní tenis, biliár, šipky, petangue, návštěva TV místnosti s DVD přehrávačem, knihovnička, deskové hry, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, plážové osušky za vratnou zálohu.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000