crosssearch

Safari - Po Stopách Antilop

Keňa, Národní parky

Odlet do Mombasy přímým charterovým letem přes Zanzibar s technickým mezipřistáním v Hurghadě. Transfer do Malindi a ubytování v hotelu Sandies Tropical Village ****+ s programem All Inclusive nebo v jiném hotelu dle vašeho výběru.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den: Praha - MombasaOdlet do Mombasy přímým charterovým letem přes Zanzibar s technickým mezipřistáním v Hurghadě. Transfer do Malindi a ubytování v hotelu Sandies Tropical Village ****+ s programem All Inclusive nebo v jiném hotelu dle vašeho výběru.

2. den: Malindi - Sandies Tropical VillageVolný den v hotelu pro individuální aktivity.

3. den: Malindi - Tsawo WestOdjezd z Malindi v ranních hodinách směrem na Kilifi, pokračujete přes Mariakani, přejedete Palm Valley až do NP Tsavo West. V tomto národním parku o rozloze více než 9 000 km2 můžete spatřit žirafy, lvy, slony, levharty, zebry a mnoho dalších jiných zvířecích druhů. Park tvoří otevřená travnatá savana charakteristická výrazně kopcovitou krajinou sopečného původu s bohatou vegetací. Příjezd k vchodové bráně ,,Tsavo River" kde vaše safari začíná, pokračujete až k lodgi Rhino Valley, ubytování a oběd. Následuje odpolední safari, návrat zpět do lodge, večeře, nocleh.

4. den: Tsavo West - AmboseliBrzy ráno budíček, snídaně a odjezd k pramenům ,,Mzima Springs", oblíbenému lovišti hrochů a krokodýlů. V těchto místech byla pod vodou zřízena speciální observatoř, aby návštěvníci mohli detailně pozorovat podvodní říční svět. Poté se vydáte směrem k NP Amboseli. Příjezd na oběd a ubytování v lodgi Sentrim Amboseli (může být alternativní lodge nebo kemp). Odpolední projížďka parkem, při které se budete moci kochat pohledem na divokou zvěř a nádhernými scenériemi s nejvyšší horou Afriky Kilimandžáro vystupující v pozadí. Zpět na ubytování se vrátíte na večeři.

5. den: Amboseli - Tsavo East6:00 snídaně, odjezd z kempu na safari po NP Amboseli trvající zhruba 2 a půl hodiny, pokračujete do NP Tsavo East s pauzou na oběd v táboře Tarhi. Odpolední safari až do západu slunce, večeře a přenocování v táboře Tarhi (může být alternativní ubytování).

6. denBrzy ráno budíček, snídaně a odjezd z NP Tsavo East branou Sala. Zastávka na oběd v táboře Kudu; po obědě odjezd zpět do Malindi.

7. - 10. / 11. den: Malindi Pobyt v hotelu Sandies Tropical Village nebo v jiném hotelu dle vašeho výběru.

11. / 12. den: Malindi - MombasaUkončení pobytu a transfer na letiště k odletu z Mombay zpět do ČR.

Změna programu vyhrazena. Pobyt si můžete zvolit v jakémkoliv hotelu z naší nabídky. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 6 osob. V ceně nejsou zahrnuty vstupy do parků, hradí se na místě (230 USD/ dospělá osoba, 120 USD dítě 2-12 let).

V CENĚ ZÁJEZDŮ JE ZAHRNUTOLetecká doprava Praha - Mombasa - Praha v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, 4denní safari s plnou penzí a ubytováním na 3 noci v lodgi nebo v kempu, dopravu minibusy pro 6 osob s terénní úpravou safari, během safari k dispozici voda, česky nebo slovensky hovořící průvodce při min. 15 účastnících, program dle popisu, 7/8 noclehů v hotelu Sandies Tropical Village s programem All Inclusive, transfery z/na letiště v cíli zájezdu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb., V CENĚ ZÁJEZDŮ NENÍ ZAHRNUTODoporučený příplatek za cestovní pojištění 890 Kč / pobyt / dospělá osoba a 490 Kč / pobyt / dítě do 18 let, vstupy do parků 230 USD/dospělá osoba, 120 USD/dítě 2-12 let), fakultativní služby, poplatek za vstupní vízum ve výši 1 800 Kč/osoba a spropitné., UPOZORNĚNÍMinimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 6 osob. Při odjezdu na safari se klienti z hotelu odhlašují. Pokoj si mohou ponechat za poplatek a po domluvě s recepcí. Safari lze individuálně zkalkulovat s jiným hotelem z naší nabídky. Doporučujeme vzít s sebou dalekohled.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000