crosssearch

Amani Tiwi Beach Resort

Keňa, Jižní Pobřeží (zobrazit na mapě) mapa

Hotelový resort zasazený v tropické zahradě o rozloze 20 akrů se nachází na jižním pobřeží přímo na krásné písčité pláži Tiwi. Transfer z letiště potrvá cca 90 minut.

Konečná cena za osobu od: 21 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotelový resort zasazený v tropické zahradě o rozloze 20 akrů se nachází na jižním pobřeží přímo na krásné písčité pláži Tiwi. Transfer z letiště potrvá cca 90 minut.

Vybavení hotelu

Recepce, restaurace, 3 bary, kavárna, bazén, dětský bazén, dětský klub, konferenční místnost, prádelna, hlídaní dětí, WIFI, plážové osušky (zdarma), obchůdky se suvenýry, kadeřnictví, kosmetika, lékař na telefonu.

Sport a zábava:

Animační programy, posilovna, plážový volejbal, tenisový kurt, potápěčské centrum PADI (za poplatek), golfové hřiště (vzdáleno 20 minut jízdy od hotelu).

Pláž:

Hotel se nachází přímo na písčité pláži Tiwi. Koupání oceánského typu.

Stravování:

Polopenze formou bufetu. Možnost dokoupení plné penze nebo all inclusive.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Jižní pobřeží - pláž Tiwi

Pokoje:

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, SAT/TV, WIFI, ledničkou, příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, moskytiérou, fénem, balkonem.

Tipy pro správnou volbu:

- Vhodné pro rodiny s dětmi - Pokoje pro vozíčkáře - Golfové hřiště v blízkosti hotelu

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000