crosssearch

Adansonia Village Resort

Keňa, Jižní Pobřeží

AdanSonia Village Resort je situován uprostřed vyhledávaného keňského letoviska Diani Beach, které je světově známé pro svou nádhernou písečnou pláž omývanou průzračně čistou vodou Indického oceánu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

AdanSonia Village Resort je situován uprostřed vyhledávaného keňského letoviska Diani Beach, které je světově známé pro svou nádhernou písečnou pláž omývanou průzračně čistou vodou Indického oceánu. Adansonia je odlišná od přeplněných a hlučných hotelových komplexů právě tím, že klade hlavní důraz na maximální soukromí klientů a jejich pohodové relaxování v klidu uzavřeného resortu s celkovou kapacitou maximálně 8 ubytovaných hostů. Pro tyto účely slouží dvě nově vybudované vily se zahradou a velkým bazénem. Vzdálenost resortu od pláže je 170 metrů (asi 5 minut chůze). K dispozici jsou Vám zajištěny vstupy do plážových resortů, kde můžete využít jejich služeb (lehátka a občerstvení)

Vybevaní resortu

Součástí vybavení obou vil je: vysokorychlostní internet, TV, DVD přehrávač, telefon, klimatizace, vybavená kuchyně s lednicí, prádelna, gril, USB internet

Pláž

- nádherná, písčitá bez nutnosti obuvi do vody
- korálový útes táhnoucí se podél pobřeží (cca 700 m od břehu)
- vzdálenost od pláže 170 metrů (asi 3-4 minut chůze)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000