crosssearch

Kombinace Ostrovů Boa Vista - Sao Vicente

Kapverdské ostrovy, Kombinace ostrovů

15 denní kombinovaný zájezdNevšední kombinace vám umožní poznat dva zcela odlišné ostrovy - Boa Vista a Săo Vicente.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

15 denní kombinovaný zájezdNevšední kombinace vám umožní poznat dva zcela odlišné ostrovy - Boa Vista a Săo Vicente.

Ostrov Săo Vicente,

Săo Vicente, proslavený karnevaly, patří - stejně jako ostrov Sal - mezi návětrné Kapverdské ostrovy. Na ostrově je nedávno vybudované mezinárodní letiště. Špičaté vyhaslé vulkány vystupují jeden za druhým a tvoří velmi zajímavé panorama ostrova. Hlavním městem je od roku 1879 město Mindelo, které se pyšní starou anglickou architekturou a nádhernou zátokou v přístavu Porto Grande, jenž měl velký vliv na rozvoj námořní dopravy na Kapverdách. Mindelo je kulturním centrem celých Kapverd i rodištěm mnoha místních umělců, například Cesárie Évory, dnes již legendární světoznámé zpěvačky. Ve městě se nachází mnoho malých obchůdků, nabízejících ručně vyráběné produkty. Krásný výhled na město, z výšky 750 m n. m., skýtá nejvyšší hora Monte Verde. Je součástí přírodního parku a můžete z ní zahlédnout i Monte Cara, skálu ve tvaru lidského obličeje. Každoročně se na ostrově koná několik karnevalů a hudebních festivalů, na něž se sem sjíždí lidé nejen ze sousedních ostrovů, ale i ze zahraničí. Dalšími lákadly ostrova jsou rybářské vesničky Salamansa a Baiadas Gatas - zátoka, proslulá věhlasným hudebním festivalem. Zde se můžete vykoupat v neskutečně klidném křišťálovém oceánu nebo posedět v místní restauraci s výběrem nepřeberného množství voňavých specialit, jejichž základem bývají zejména korýši. Za návštěvu rozhodně stojí také vesnička Calhau s přírodním bazénem, obklopená malebnými vulkány.

Ostrov Boa Vista

Nejvýchodnější a zároveň 3. největší ostrov Kapverdského souostroví,známý pro své nekonečné písečné pláže, včetně 18 kmdlouhé pláže Santa Monica Beach, která je vyhlášena jako jednaz nejkrásnějších pláží celého světa. Donedávna celkem neznámýostrov se rozkládá na ploše 620 km2 a čítá necelých 4 000 obyvatel.Velkou atrakcí jsou zde kromě 1 000 druhů pestrobarevnýchryb i mořské želvy, kterých je zde díky ideálnímu prostředí velkémnožství. V roce 2007 zde bylo postaveno mezinárodní letiště a od té dobyse ostrov Boa Vista stal vyhledávaným letoviskem ke strávení odpočinkovédovolené spojené s množstvím aktivit, mezi něž patří rybaření, windsurfi ng, surfování, potápění ale i turistika a jiné. Ostrov Boa Vista je také známý kvůli útesům a silným proudům, které spolu s vysokým obsahem železa v místních horninách, matoucím kompasy, způsobily, že se okolí ostrova stalo pohřebištěm a vrakovištěm mnoha lodí. Ostrov Boa Vista je stejně jako již známý ostrov Sal určen všem, kteří chtějí prožít ideální dovolenou v hotelu na pláži v klidném, civilizací jen málo dotčeném prostředí.

Program zájezdu s odletem z Prahy:

5 noci na ostrově Boa Vista + 7 noci na ostrově Săo Vicente + 2 noci na ostrově Boa Vista, Ubytování na ostrově Săo Vicente je zajištěno v hotelu Foya Branca ****. Hotel se nachází nedaleko letiště v zátoce Săo Pedro přímo u široké dlouhé pláže a je obklopený krásnou udržovanou zahradou s několika bazény. Od hlavního města ostrova Mindela je vzdálen cca 10 km a hotel tam zajišťuje několikrát denně bezplatnou dopravu. Stravování v hotelu je zajištěné formou polopenze - snídaně a večeře formou bufetu. Ubytování je zajištěné ve standardně zařízených pokojích s klimatizací, TV a trezorem. V areálu hotelu je zdarma Wi-Fi.

Ubytování na ostrově Boa Vista je zajištěno v hotelu Royal Decameron ****+v pokoji typu Suita s výhledem na moře a se stravováním formou all inclusive.

CELODENNÍ VÝLET PO OSTROVĚ Săo Vicente včetně oběda a doprovodu místního anglicky hovořícího průvodce zahrnut V CENĚ!

Pláž a okolí hotelu:

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000