crosssearch

Velmi příjemný hotelový komplex přímo na krásné písčité pláži Praia de Chave, s krásným výhledem z restaurace na bazén a moře, ideální poloha pro romantické procházk.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Velmi příjemný hotelový komplex s báječnou polohou přímo na pláži, službami all inclusive a výběrem dalších aktivit v hotelu/na pláži.

Pláž

Přímo na písčité pláži

Typ stravy

All inclusive

Poloha

Velmi příjemný hotelový komplex přímo na krásné písčité pláži Praia de Chave, s krásným výhledem z restaurace na bazén a moře, ideální poloha pro romantické procházky; jen pár kilometrů od letiště Sal Rei, cca 5 km od hlavního města.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, 2 restaurace: Club restaurant a Beach restaurant/pizzeria (nutná rezervace předem) přímo na pláži (bufetové obědy, večeře a la carte), 2 bary, bazén, slunečníky/lehátka u bazénu a na pláži (zdarma) sportovní vyžití: aerobic, volejbal, plážový fotbal, vodní gymnastika, tenisový kurt, lukostřelba a další; každý večer animační program od 22.00 hod.; konferenční místnosti, směnárna, lékařská služba ve vyhrazené hodiny.

Služby za poplatek:

Telefon&fax služby, beauty centrum, butik.

Ubytování

Komfortní klimatizované 2lůžkové pokoje s přímým nebo bočním výhledem na moře, koupelnou (s vysoušečem vlasů) a soc. zařízením, SAT/TV, telefonem, ledničkou, trezorem (za vratnou zálohu), balkonem/verandou, koupelnou; možnost propojených pokojů pro rodiny – na vyžádání; suity – obývací lounge se sofa.

Pro děti

Dětský klub pro děti 3–12 let, dětská část bazénu.

All inclusive

Plná penze formou bufetu, lokální/importované alkoholické a nealkoholické nápoje, denní animace u bazénu a na pláži (aerobik, volejbal, vodní pólo apod.), noční zábava s místními umělci, nemotorizované vodní sporty (vyjma šnorchlování), stolní tenis, dětský klub (3–12 let) s dozorem, lekce tance, disco.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000