crosssearch

Marine Club Beach Resort

Kapverdské ostrovy, Boa Vista

Tento resort, navržený jako malá vesnice, je kompletně vystavěný z kamene, je dokonale zasazen do okolní krajiny a leží na ostrohu s výhledem do kouzelné zátoky. Vesnička Sal Rei se nachází nedaleko.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Tento resort, navržený jako malá vesnice, je kompletně vystavěný z kamene, je dokonale zasazen do okolní krajiny a leží na ostrohu s výhledem do kouzelné zátoky. Vesnička Sal Rei se nachází nedaleko.

Vybavení hotelu

V resortu je k dispozici recepce, obchod se suvenýry a výrobky z místních řemeslnických dílen, konferenční místnost, kadeřnictví, masážní salon, 2 internetové koutky. Dále je zde restaurace s výhledem na moře, bar u bazénu a bar u pláže, dětský klub (6-12 let), animační programy.
Přímo v hotelu bydlí i lékař pocházející z Evropy a nabízí bezplatné služby v určených ordinačních hodinách.

Sport a zábava

V resortu jsou k dispozici dva bazény, jeden velký s jacuzzi pro dospělé a jeden menší pro děti. Dále si můžete zahrát plážový volejbal, stolní tenis, šipky, kulečník, boccu a nebo si půjčit kanoe.

Pláž

Resort je umístěný přímo na krásné bílé písečné pláži, některé vstupy do moře jsou štěrkové. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky zdarma, stejně tak jako plážové osušky na pokojích s každodenní výměnou.

Vybavení pokoje

V resortu je celkem 110 pokojů, které se dělí na pokoje standard, superior a vily. Každý z pokojů je perfektně vybavený a má k dispozici televizi, telefon, stropní ventilátor, klimatizaci, vysoušeč vlasů, trezor (zdarma) a minibar.

Pokoje standard - jsou umístěné v nejvyšší části resortu, mají výhled na okolní krajinu a jsou postaveny kompletně z kamene. Maximální obsazení jsou 2 dospělí nebo 2 dosp.+1 dítě.

Pokoje superior - jsou umístěny v horní části resortu nad bazény, z terasy nebo balkonu mají překrásný výhled na oceán. maximální obsazení jsou 3 dospělí nebo 2 dosp.+2 děti.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000