crosssearch

Kombinace Ostrovů Boa Vista - Sal (royal Decameron - Oa Belorizonte)

Kapverdské ostrovy, Boa Vista

Díky pátečním charterovým letům naší cestovní kanceláře po trase Praha - Boa Vista - Sal - Praha máte jedinečnou možnost kombinace pobytů na ostrově Boa Vista a Sal, spojenou jen s jedním krátkým přeletem mezi ostrovem Boa Vista a ostrovem Sal. První noc je nutné strávit na...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

8, 12 nebo 15 denní kombinovaný zájezd. Díky pátečním charterovým letům naší cestovní kanceláře po trase Praha - Boa Vista - Sal - Praha máte jedinečnou možnost kombinace pobytů na ostrově Boa Vista a Sal, spojenou jen s jedním krátkým přeletem mezi ostrovem Boa Vista a ostrovem Sal. První noc je nutné strávit na ostrově Boa Vista a poslední noc je nutné strávit na ostrově Sal. Sami si pak zvolíte délku vašeho pobytu na každém ostrově v průběhu vašeho osmi nebo patnáctidenního zájezdu.

Ostrov Boa Vista

Nejvýchodnější a zároveň 3. největší ostrov Kapverdského souostroví,známý pro své nekonečné písečné pláže, včetně 18 kmdlouhé pláže Santa Monica Beach, která je vyhlášena jako jednaz nejkrásnějších pláží celého světa. Donedávna celkem neznámýostrov se rozkládá na ploše 620 km2 a čítá necelých 4 000 obyvatel.Velkou atrakcí jsou zde kromě 1 000 druhů pestrobarevnýchryb i mořské želvy, kterých je zde díky ideálnímu prostředí velkémnožství. V roce 2007 zde bylo postaveno mezinárodní letiště a od té dobyse ostrov Boa Vista stal vyhledávaným letoviskem ke strávení odpočinkovédovolené spojené s množstvím aktivit, mezi něž patří rybaření, windsurfi ng, surfování, potápění ale i turistika a jiné. Ostrov Boa Vista je také známý kvůli útesům a silným proudům, které spolu s vysokým obsahem železa v místních horninách, matoucím kompasy, způsobily, že se okolí ostrova stalo pohřebištěm a vrakovištěm mnoha lodí. Ostrov Boa Vista je stejně jako již známý ostrov Sal určen všem, kteří chtějí prožít ideální dovolenou v hotelu na pláži v klidném, civilizací jen málo dotčeném prostředí.

Ostrov Sal

Atraktivní, teprve v posledních letech pro mezinárodní turistiku objevenáprázdninová destinace Kapverdy, nabízí odpočinek na krásnýchplážích ostrovů Sal, Boa Vista nebo Maio. Turistickým centremKapverdského souostroví je ostrov Sal. Díky mezinárodnímu letištise stal snadněji dostupným nejen pro evropské turisty. Na ostrověSal působí rezidentní delegát CK EXIM TOURS, který klientůmcestovní kanceláře poskytuje servis, obvyklý i v jiných destinacích.Na samém jihu ostrova leží u nádherné bělostné pláže v přívětivézátoce původně rybářská vesnička, dnes spíše turistické městečkoSanta Maria. Barva zdejšího moře a jeho přívětivost se mohou bezpochybysrovnávat s nejkrásnějšími plážemi Karibiku.Hotely v této oblasti jsou vyhledávány turisty z celého světa, kteří siKapverdy pro jejich neopakovatelnou atmosféru většinou hned poprvní návštěvě zamilují a rádi se sem vracejí. Ostrov nabízí návštěvníkůmvýběr vodních sportů. Sal je rájem pro milovníky potápění,windsurfi ngu i rybaření. Velkou atrakcí jsou projížďky terénními vozítkyči parasailing a kitesurfi ng. Ve zdejších restauracích a barechhraje večer živá hudba, ve vyhlášené diskotéce Pirata (dvojčeti proslulédiskotéky z brazilské Fortalezy) je zážitkem strávit noc při karibskýcha latinskoamerických rytmech. Návštěva jezera ve zdejšímsolném dole má léčivé účinky, plně srovnatelné s návštěvou Mrtvéhomoře. Večeře v místních rybích restauracích nebo nákup tradičníchrukodělných suvenýrů je příjemným doplněním odpočinkové dovolené.Ostrov Sal je určen všem, kteří chtějí prožít ideální dovolenouv hotelu na pláži v klidném, civilizací jen málo dotčeném prostředí.

Ubytování na ostrově Boa Vista je zajištěno v hotelu Royal Decameron****+, se stravováním formou all inclusive.

Ubytování na ostrově Sal je zajištěno v hotelu OA Belorizonte ****, se stravováním formou all inclusive.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000