crosssearch

Iberostar Club Hotel

Kapverdské ostrovy, Boa Vista

Velmi příjemný a kvalitní hotelový komplex z řetězce Iberostar se skvělou polohou přímo na krásné písečné pláži, s bohatým zázemím a širokou nabídkou aktivit v hotelu či u vody.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Velmi příjemný a kvalitní hotelový komplex z řetězce Iberostar se skvělou polohou přímo na krásné písečné pláži, s bohatým zázemím a širokou nabídkou aktivit v hotelu či u vody.

Pláž

Přímo na písčité pláži Areja de Chaves

Typ stravy

All inclusive

Poloha

Výborné umístění hotelového komplexu pastelových barev přímo na pláži, jen 3 km od letiště.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, zahrada, bazén pro dospělé, bazén pro děti, restaurace (hlavní, u bazénu) a bary (lobby, theatre, public, beach), irský "pub", Beach Club, konferenční místnost, tenisové kurty, možnost vodních sportů, spa & beauty centrum, masáže, jacuzzi, směnárna, lehátka a slunečníky na pláži (za poplatek) a u bazénu (zdarma); řada aktivit a sportů (aerobic, aqua-gym, pilates, taneční kurzy atd.), animační programy (denní, večerní).

Služby za poplatek

Masáže a služby spa & beauty centra, jacuzzi, vodní sporty, plážové ručníky na pláž a k bazénu za vratnou zálohu, laundry service.

Ubytování

Klimatizované 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, SAT/TV, telefonem, minibarem, trezorem (za poplatek), koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů); standardní, s bočním výhledem nebo výhledem na moře; superior pokoje s možností až 2 přistýlek pro děti nebo dospělé (s výhledem na moře).

Pro děti

Pro děti: miniklub a maxiklub (děti 4–7 let a 8-12let v časech 10.00–13.00 a 15.00–17.00 hod.), dětské hřiště, herna, dětský bazén, dětské stoličky.

All inclusive

Plná penze formou bufetu, snacky/sladké občerstvení během dne, nápoje místní/zahr. výroby (dle AI menu), výběr sportů (animační programy, aerobic, aqua-gym, plážový volejbal, pilates, taneční lekce a další).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000