crosssearch

V jižní části ostrova, 18 km od letiště, v oblasti Playa de Las Américas.

Konečná cena za osobu od: 17 100 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

V jižní části ostrova, 18 km od letiště, v oblasti Playa de Las Américas.

Vybavení objektu

Hotel byl postaven v roce 2003 jako moderní 7 patrová budova s 208 pokoji (některé upraveny pro vozíčkáře). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, několik výtahů, možnost Wi-Fi připojení k internetu (za poplatek), restaurace, bar, 3 víceúčelové haly (moderní audio-vizuální zařízení), 2 sauny, půjčovna aut, informační služby atd. Na střeše hotelu je velká sluneční terasa, bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), jacuzzi, lehátka. Vzhledem k tomu, že hotel je téměř součástí nákupního centra, nabízí širokou škálu volnočasových aktivit, kadeřnictví, kino i 2 podlažní podzemní parkoviště na 1000 vozů. Hotel má berbarierový přístup v celém objektu včetně zařízení u bazénu.

Standardní pokoj (30 m2):

Moderně zařízený klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve vybavení telefon s přímou volbou, trezor (k pronájmu), televizi se satelitními programy, minibar (na vyžádání za poplatek), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů.
Maximální obsazenost - 3 osoby (od 14 let).

Sport

V okolí jsou tenisové kurty a fotbalové hřiště, nejbližší golfové hřiště Campo de Golf Las Américas je 1,5 km od hotelu, vodní sporty na pláži.

Stravování

Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Obchody

Hotel navazuje na obchodní centrum, jehož součástí jsou i různé obchody, bary a restaurace, kino, informační centrum atd.

Pláž

Nejbližší pláž se světlým pískem je od hotelu vzdálena asi 800 m.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1015 termínů

Celkem 1015 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000