crosssearch

Villas Gran Bahía Del Duque

Kanárské ostrovy, Tenerife

Komplex 40 luxusních vil, který navrhl architekt Pascua Ortega, je součástí hotelu Bahía del Duque a nabízí jednoznačně nejluxusnější ubytování na celém kanárském souostroví. V mapě písmeno G. Ačkoliv je komplex součástí hotelu, má zcela speciální servis a profesionálně...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Komplex 40 luxusních vil, který navrhl architekt Pascua Ortega, je součástí hotelu Bahía del Duque a nabízí jednoznačně nejluxusnější ubytování na celém kanárském souostroví. V mapě písmeno G. Ačkoliv je komplex součástí hotelu, má zcela speciální servis a profesionálně vyškolený tým zaměstnanců, který zajišťuje všem klientům maximální komfort a velmi individuální přístup. Objekt má svou vlastní recepci, lobby bar, velkou terasu, na které se servírují snídaně pouze pro hosty ubytované ve vilách a velkou, velmi příjemnou zahradu s velkým atypickým bazénem, který je rovněž určen pouze hostům ubytovaným ve vilách. Součástí objektu je i michelinová restaurace Las Aguas, kterou vede slavný šéfkuchař Salvador Gallego. Všichni hosté mohou samozřejmě využívat veškerých služeb hotelu Bahía del Duque (restaurace, bary, bazény, dětský koutek apod.). Jednotlivé vily nabízejí tři různé druhy ubytování, přičemž všechny vily mají svou vlastní zahradu s bazénem. Vily nemají přímý výhled na moře, jsou umístěny terasovitě a moře je zpravidla vidět pouze z bočního pohledu.

Ubytování

Vila PALMERAS (103 m2): Přízemní vila, ve které naleznete luxusní dvoulůžkovou ložnici, prostorný obývací pokoj s jídelním koutem, velmi moderně pojatou koupelnu se sprchovým koutem, velkou vanou a samostatným WC. Samozřejmostí je minibar, klimatizace, hudební soustava Bang Olufsen, LCD televizory se satelitním vysíláním (v ložnici a obývacím pokoji), trezor (k pronájmu) a Wi-Fi připojení k internetu. Na terase se zahradou (103 m2) najdete prostorné sezení s jídelním stolem, sprchu, bazén, opalovací lehátka a slunečníky. Za příplatek (uveden v ceníku) je možné objednat polopenzi. Maximální kapacita - 3 osoby.

Vila RETA MA (170 m2): Tato vila nabízí stejný komfort jako Vila Palmeras s tím rozdílem, že se jedná o patrovou vilu. V patře je ložnice s malým balkonem, šatna, velmi moderně pojatá koupelna se sprchovým koutem, velkou vanou a samostatným WC. V přízemí obývací pokoj s jídelnou, menší kuchyňskou linkou, barovým pultem a WC. Terasa se zahradou (86 m2) má vybavení stejné jako Vila Palmeras. Maximální kapacita - 2 osoby.

Vila MIMOSA (194 m2): Tato vila nabízí maximálně možný komfort, všechny místnosti jsou rozloženy na jednom podlaží. Základní vybavení má stejné jako Vila Palmeras, umístěna je však na ploše 440 m2. Uprostřed se nachází velký obývací pokoj s jídelnou, kuchyňským koutem, po obou stranách vždy ložnice s vlastní koupelnou a WC. Velká terasa se zahradou (246 m2) nabízí bazén, lehátka, slunečníky, sprchu, velké sofa a jídelní kout. Maximální kapacita - 5 osob.

Internetové stránky: www.bahia-duque.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000