crosssearch

The Ritz-Carlton

Kanárské ostrovy, Tenerife

Luxusní hotelový resort nabízí 469 pokojů umístěných v kaskádových budovách s maurskými prvky a vilách. Hostům je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorech, 10 restaurací, 3 bary, 10 kongresových sálů,...

Konečná cena za osobu od: 32 190 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Na jihozápadním pobřeží, 32 km od letiště, v klidné části oblasti Guía de Isora.

Ubytování:

Luxusní hotelový resort nabízí 469 pokojů umístěných v kaskádových budovách s maurskými prvky a vilách. Hostům je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorech, 10 restaurací, 3 bary, 10 kongresových sálů, dětský klub Ritz Kids (děti 4 - 11 let), hlídání dětí, kadeřnictví, několik obchůdků, prádelna, parkoviště apod. V hotelové zahradě je 7 bazénů pro dospělé (v zimních měsících vyhřívané), dětské brouzdaliště, sluneční terasy s lehátky a slunečníky. Klienti mohou využít nabídky centra Wellness & SPA (2 500 m2 léčebné procedury, hydroterapie, masáže, zábaly, koupele atd.). Zkušený tým animátorů připravuje zábavné i sportovní programy pro děti i dospělé a večerní hudební nebo umělecká představení.

Stravování:

Snídaně jsou formou švédských stolů v hlavní restauraci, večeře je možné si individuálně zajistit podle vlastního výběru v jedné z devíti restaurací.

Pláž:

Menší písečná pláž je 300 m od hotelu. Klienti mají možnost využít i sluneční terasu, která s pláží sousedí.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1971 termínů

Celkem 1971 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000