crosssearch

Tenerife Tour

Kanárské ostrovy, Tenerife

Ve východní části ostrova, na prosluněném místě v bezprostřední blízkosti moře, 14 km od hlavního města Santa Cruz, 43 km od letiště. Pro hotelové hosty je k dispozici 91 pokojů, kongresový salónek, restaurace, internetová místnost, společenská místnost, televizní místnost,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Las Caletillas

Poloha: ve východní části ostrova, na prosluněném místě v bezprostřední blízkosti moře, 14 km od hlavního města Santa Cruz, 43 km od letiště.

Vybavení objektu: pro hotelové hosty je k dispozici 91 pokojů, kongresový salónek, restaurace, internetová místnost, společenská místnost, televizní místnost, prádelna, soukromé parkoviště, bazén a dětské brouzdaliště na sluneční terase s lehátky.

Standardní pokoj (uveden v ceníku): každý má koupelnu s vanou a vysoušečem vlasů, WC, terasu nebo balkon, televizi se satelitním vysíláním a hudebními kanály, trezor, přímou telefonní linku. Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Sport: petanque, stolní tenis, kulečník, škola potápění.

Stravování: všechna jídla jsou podávána formou švédských stolů. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Obchody: do městečka La Candelaria vzdáleného cca 3 km lze dojet autobusem. Do hlavního města Santa Cruz jede rovněž městský autobus (cca 14 km).

Pláž: hotel leží přímo u pobřeží Atlantického oceánu, má přímý přístup do moře s malou přírodní pláží. Na nejhezčí pláž na Tenerife - Las Teresitas (žlutý saharský písek) je možno dojet autobusem (cca 20 km). Menší pláž se nachází v městečku Las Galletas cca 10 minut pěšky od hotelu, velká pláž Playa de las Américas je vzdálena cca 60 km.

www.tenerifetour.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000